Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másfél éve cseréltem ingatlant...

Másfél éve cseréltem ingatlant és nem tudom a villanyórát átiratni a nevemre! Kihez fordúljak?

Figyelt kérdés
Budapestről Vácira cseréltük,de gondom az,hogy amikor az ügyvédnél aláírtuk a paírokat akkor a szerződésben az állt,hogy mindenki bemutatta az igazolást miszerint nincs elmaradás a számlákban és tehermentesek az ingatlanok!És akkor most jön a bökkenő,miszerint kiderült,hogy a volt tulaj tartozik mégis az elműnek,mert az éves összesítő nekünk jött ki és kiderült,hogy kb.100.000 ft összeg fenn maradt!Tehát eddig csak általányt fizettek!Bementem az elműbe,hogy átirassam az órát,de azt mondták a volt tulajnak kell egy lemondó nyilatkozat!Ez volt tavaly februárban,természetesen a volt tulaj lelépett és a telefonszáma is megszűnt!Hiába mondtam az elműben,hogy nem tudom hol a volt tulaj!Most ott tartunk,hogy már 450.000 a tartozás amibe a miénk is benne van természetesen fizetni semikor sem tudtam számlát mivel nincs a nevemen az óra és nekem nem jön csekk!Ma már abba is bele mentek volna,hogy vegyem át az órát két tanúval irassam alá a villanyóra állását!Na de kérem én más sarát nem fogom fizetni!Mit lehetne tenni!Már ki akarják kapcsolni az áramot!
2013. máj. 29. 14:43
 1/4 DeAnn ***** válasza:
Szerintem egy ügyvédnél érdeklődj. Ő pontos és aktuális infót tud neked mondani.
2013. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeAnn ***** válasza:
Előző vagyok. Ha cseréltél ingatlant, akkor a te előző lakásodban lakik a mostani lakásod volt tulaja?
2013. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá és előbb utóbb szükség lesz rá!Köszönöm!
2013. máj. 30. 15:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem már azt is eladta és nem tudom hová költözött az ottani tulaj sem tudja!
2013. máj. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!