Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen érzés hogy vége a...

Milyen érzés hogy vége a Harry Potternek?

Figyelt kérdés

HP-fanok nektek milyen érzés? Nekem most egy kicsit össze van szorulva a torkom vagy hogy mondjam. Én ezzel együtt nőttem fel. Tegnap láttam a befejező részt. Aztán hazajöttem és megnézt6em az elsőt. Furcsa...

De egyszer mindennek vége és azért a könyveket bármikor újraolvashatom és filmen is megnézhetem...

Azért egyszer még elolvasnék egy könyvet arról hogy mondjuk most hogy építik fel újra a varázsvilágot vagy Harryék visszamennek az utolsó évükre...

De az már lehet hogy nem lenne olyan jó...


2011. júl. 18. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt éltem meg anno a gyűrűk uránál, esetleg kedvenc sorozatoknál. Van rutinom :)

Úgysem lesz vége. Egyszer folytatódik a történet. Nem csak nekünk hiányzik Harry hanem az írónőnek is.

2011. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
en ugyan nem vagyok egy hp fan. a konyvek egyiket sem olvastam es a filmeket is csak egyszer lattam, de nekem is osszeszorult a szivem a gondolattol hogz vege es nincs tovabb. De nem veletlenul lett ugy befejezve a film ahogy. Sok penzt hoz ez a filmes iparnak es az irono is mondta egy interjuban hogy most szunetel de ha jon az ihlet folztatja lehet. Ki tudja:) Mindenesetre tenyleg furcsa hogy vege..
2011. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom hogy vége. Nem mindegyiket,de a könyvek többségét olvastam,filmet mindegyiket láttam már többször(kivéve utsót,azt csak 1*--még:D) Hatalmas alkotás mind a könyv,mind a film. Az életem része volt és most is az. Remélem a saját gyerekeimmel is meg tudom majd szerettetni,ha ott az ideje! :)
2011. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam az utolsó részt, Roxfort ostromát, de tervezem megnézni. Valamelyik nap viszont éppen ment az előzetese és a híradóban is mutatták a NY-i premiert. Aztán mondták, hogy hamarosan itt minden véget ér. Akkor elkezdtem sírni. Csak úgy, halkan! Ám nem én voltam az egyetlen, nagyon sokan könnyezték meg Harryt. Kicsit olyan ez, mint a szüleinknek, meg a nagyszüleinknek, hogy az Ő korukban ment a Mézga Géza, meg a többi retro mese - amik nagyon jók - ma meg már csak az M1-en lehet belőlük néhányat látni és mikor egy társasággal visszaemlékeznek, milyen jók is voltak az akkori évek, vagy vidáman mosolyognak, vagy pityeregnek. Én is Harryvel nőttem fel. A könyvtárból kölcsönöztem ki az első négy könyvet, utána anya megvette az utolsó hármat, végül az első három kötetet. Igazság szerint csak egy hiányzik, de majd ha lesz pénzem, megveszem. Nem igen hiszem, hogy ebben az évben, szeptembertől végzős leszek, sok mindenre kell a pénz és még moziba is szeretnék menni megnézni a filmet. De ami késik, nem múlik! Szerintem még 20 év múlva is árulni fogják...=)
2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz érzés.Én is vele együtt nőttem fel kb. Most néztem meg az első részt és emlékszem amikor először láttam. Ki sem lehetett robbantani. Ha Harry Potter-t néztem,megszűnt a világ körülöttem.:D

Nagyon jó az utolsó rész,hihetetlen jóra sikerült az iskola ostroma,aki nem látta mindenképp nézze meg!:)

2011. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Miután megnéztem kb 2 napig depressziós voltam.

Pedig már több mint egy éve olvastam végig mind a hetet, azelőtt meg kifejezetten utáltam. Az a rész a pályaudvaron és a zene.... Érezteti, hogy vége. De hát ez volt a Star Wars-nál is, már 6 éve vége, túléltük valahogy. Ahogy ezt is.

Valamit még úgy is kitalál Rowling, ha máskor nem majd ha kifogy pénzéből. Csak félő, hogy a minőség nem lesz meg.

2011. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Kövezzetek meg, de én az első részt talán végig néztem, aztán még talán egy részt láttam valameddig, de ennyi. Rám nem volt akkora hatással ez a varázsló világ. Én jobban preferálom a "sima" fantasyket, vagy hogy mondjam. A "gyűrűkura-féléket".
2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Pedig az ilyen jellegű dolgok soha nem tudtak lekötni, de mára megszerettem, és bizony hiányozni is fog. De bízom az írónőben, hogy egyszer újra papírt és tollat ragad, és előáll a folytatással.Én is kíváncsi lennék, hogy hogyan építhették újra a varázslóvilágot, mi lett a Roxforttal, stb-stb...
2011. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én 1,5 éve kezdtem el olvasni,és rajongani a történetért.Én csak ezt az utolsó (kettő) részt vártam izgatottan.


Irigylem azokat akik ezen nőttek fel,akiknek megadatott az,hogy 20 éven át izgatottan várják a folytatást,az újabb könyveket,és filmeket.


Sajnálom,hogy vége...:(

2011. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű érzés.. Én a filmen, a szereplőkkel nőttem fel. 11 éve, hogy láttam az első részt, 10 éve, hogy olvasom a könyveket.

Nehéz elhinni, hogy vége...

Remélem, Rowling egyszer folytatja, addig meg sírok még párszor az utolsó részen, újra olvasom a könyveket.. És várok. :)


17L

2011. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!