Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éghajlat változás magyarország...

Éghajlat változás magyarországon?!

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki észrevette,hogy itt a nyár és esik az eső,és kb egész Júniusra ilyen időt mondanak. Ez miért van? Föci tanárom elkezdett mondanivalami éghajlatváltozásos cuccot,de hogy ez miért van?

2013. jún. 1. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

az a fogalom mond valamit, hogy globális felmelegedés?:D

ha mi emberek nem bsztuk volna el, most lehet, hogy strandidő lenne...


vagy nem

mert létezik olyan álláspont is (és amúgy igazuk van valószínűleg), hogy a Föld éghajlata állandó változásban van.. emiatt vannak jégkorszakok meg felmelegedések


szóval nem okolható egyértelműen az emberiség pusztító tevékenysége azért, hogy egész nyáron hosszú gatyában leszünk, de azért elég nagy mértékben hozzájárult:/

és még másik bolygóra akarnak költözni... hogy azt is teleszarják..

2013. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jesus:DDDD amúgy én csak úgy tudtam júniusba lesz ilyen idő jóliusra már melegebbetmond:o:((ahjjjjj strandidőt akarok:c "másik bolygóra akarnak költözni" lol ez :DDDDDDDDDDD
2013. jún. 3. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

jó, én is optimista vagyok, és hiszek benne, hogy csak késik a nyár, de hallottam olyan borúlátó jóslatokat, miszerint hideg nyarunk lesz (amilyen 50 éve nem volt) és foscsi

és persz ezzel arányosan októberben kánikula:D néha elgondolkodom rajta, hogy mi van, ha igazából csak rosszul számoljuk a napokat, és minden rendjén van, csak a naptár mindig csúszik... ha augusztusban kijelentenénk, hogy "na, most van június" akkor egészen a helyén lenne minden, nem pedig őszi kánikula meg tavaszi havazás:D

2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
JAJ DE JÓ:D nem csak én gondolkozokezen:"DDD mert nekem is folyamatosan ez megy a fejembe :D
2013. jún. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!