Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 176 cm magas és kb 65 kg vagyok, de szinte megsem látszik rajtam, ezért hízni szeretnék. Milyen ételeket javasolnátok, hogy "hatásosan" hízzak?

2013. jún. 2. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szalonna kolbász kombó orrvérzésig!
2013. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
olajos magvak, zsíros sajtok
2013. jún. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
McDonalds
2013. jún. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zsíros kenyér, hamburger,pizza,rántotthús sajtbaforgatva,tócsi (cicege), palacsinta, hasábkrumpli, Dinnye, Torta,Káposztahúsos tekercs, Sajtos baconos kifli.


15/F

2013. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sport, sport, sport ÉS kaja
2013. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha egészségtelen ételekkel hízol. Próbálj meg egészséges ételekkel hízni, ne tedd tönkre magad a zsírban sült ételekkel, gyorsételekkel, édességekkel.
2013. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Esetleg tudnál írni néhány egészséges ételt amitől hízni tudok?

2013. jún. 10. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:

hát vannak ezek a zsíros sajtok. az olajos magvak: mogyoró, dió, mandula, kesudió, stb.

akkor vannak a müzlik. ezek eléggé hizlalnak. de ne a mű reggeli pelyhekre gondolj, hanem az igazi zabpehelyre meg ilyesmi magvakra.

tejfölből, tejből a zsírosat vegyed.

a kenyérből a teljes kiőrlésűt. úgyis hizlal, de legalább rostanyag.

a gyümölcsök is hizlalnak valamennyire. főleg a magas cukortartalmúak, mint a dinnye, a banán.

ehetsz babot is, borsót, kukoricát.

húst is egyél, meg tojást.

én amellett vagyok, hogy az ember minél kevésbé feldolgozott táplálékot egyen. tehát amiről gondolod, hogy a természetben kb. úgy van, ahogy a boltban megveszed (kivéve a sajt).

a szénhidrátok eléggé hizlalnak (engem biztosan). az tuti, hogy a müzlitől meg ilyesmitől hízni lehet. de ha hízni is akarsz, mindig add meg a vitamint a szervezetednek, amire szüksége van. tehát figyelj az egyensúlyra, ne egyoldalúan táplálkozz.

2013. jún. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, és sportoljál. az növeli az izomtömeget.
2013. jún. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2013. jún. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!