Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs köztetek olyan lány aki...

Csikis srác kérdése:

Nincs köztetek olyan lány aki szereti a csikizést?

Figyelt kérdés
Győri 21 / F vagyok :)Mióta élek szeretem ha csikiznek, meg aztis ha én csikizhetek :) Ha van köztetek lány aki szereti írjon :) csikiző partner kerestetik :)

2013. jún. 6. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Nagyon is. :) De nem hiszem, hogy ha valaki ezzel próbálna meg ismerkedni, annak sok sikere lenne. Ha találsz barátnőt, jó eséllyel fogsz pont ilyet kifogni.
2013. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia :) Igazából, nem ezzel próbálnék barátnőt szerezni magamnak :) Csikizőpartnert szeretnék, de ez nemzárja ki hogy barátok(!) is legyünk :) Nos, szeretnél beszélgetni? Mert akkor írok privátban :) Szép napot ! szia !
2013. jún. 7. 18:55
 3/16 piriiiiii ***** válasza:
Nincs! Sőt, én anticsikiző vagyok. :D
2013. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
irjatok bátran :) remèlem megtalálom életem csikizőpartnerét :)
2013. jún. 15. 01:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagy a legcsikisseebb?? :))
2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
őhm :) talpamon, honaljamon :D
2013. jún. 23. 18:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van valami 'komolyabb' élményed is, csikizés terén, ami veled történt vagy te csináltad? :) Ha van, meséld el részletesen!! :))
2013. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Persze :) Igazából elég sok volt:)például egyszer volt 1 bnőm aki hát sajna nemsokáig volt az :( eljött hozzám , tudnikellróla hogy szerintem párja nincs a világon annyira csikis, szószerint mindenhol, még ha az ujjperceit csikizem is ugrál, kapálózik össze-vissza :D aztán felvetettem neki a dolgot (mondván egyszer kibírod :) ) hogy milenne ha megkötözném és ugy csikizném, nagy nehezen de belement a dologba :P tudtam előre, hogy nagyon sok helyen , és nagyon erősen megkell kötözzem, mert nagyon rugkapál, igy hát a hogtied (gúzs) módot választottam, amit imádok :) hátrakötöztem a kezét elöször a csuklónál, majd a könyökénél is, hogy összeérjen a kettő :)) kicsit durva de vékonyabb csajoknál meglehet csinálni , és tényleg nemtud mozdulni :P aztán összekötöttem a bokáját, majd a térdénél is :P jah azt még nem mondtam, méterárú boltban vásároltam be a bivaly erős szalagot ami vastag, és nem vág ! finom anyagot kell venni, a nevét nemtudom milyen csak tapintásra, mostmár rutinból :D 30 métert vettem kb 2000 ér :) uhh hol is tartottam.. szoval megkötöztem a térdét, majd felhajtottam a lábait a kezéhez, és összekötöztem a lábakat a kezekkel :P hézag nagyon pici :) igy az illető nem tud mozdulni semerre :P a száját is bekötöttem saját gyártmányu szájpecekkel amit a szomszéd(mostmárcsakazértis )k. kutyája szétharapott:( ez abból állt hogy volt 1 müanyaglabdám átfurtam 6 os furóval, tettembele egy vasat a vasnak a két végére hozzáeszkábáltam vékony övdarabokat az egyik oldalán ottvolt a csat :) amivel hátul megtudtam huzni illetve tágitani a pecket... ha ügyesen csinálnátok nemtudja kilökni a szájábol mert a golyó forog a rudon.. amitmeg a filmekbe látni hogy ruhával van bekötve csak a szája az hazugság mert az akárhogy megvan huzva (nem a fujtás határán) akkor azt simán kilehet lökni :) nah szoval bekötöttem a száját :) majd lehúztam a zokniját :P elkezdtem puszilgatni a lábujjait :P irtóra csikis volt, sőt még össze is kötöttem a két nagylábujját :P

majd csikiztemkörömmel, majd belehalt szószerint, imádtam nagyon, annyira csikizte hogy üvöltözött, és gyönyörü szexi hangja volt, ahogy nemtudott beszélni a pecektől :D imádtam!!! Amikor abbahagytam ő még sokáig nevetett, én meg kimentem, behoztam a fogkefét :P fogtam nivea krémet bekentem a talpát, (már a bekenés megőrítette) majd fogkefével szépen átkeféltem :P kegyetlenül csikizhette :$ nagyon megizzadt szegényem :P majd aztán rátértem a bordáira, ott csak kézzel csikiztem de annyira jó amikor a könyöknél is össze van kötözve a kéz mert simán hozzáférni a bordákhoz is :P szóval elég rendesen elintéztem a kiscsajt, még felizgattam egy kis lábujcsókolgatással is :)majd mégegyszer végigcsikiztem a talpát mielőtt elengedtem mert nembírtam volna ki hogy ne :D :D :D körülbelül 1 órás tortura volt ez :D többet sajnos nem engedte meg :( és később szakitottunk is de nem ezmiatt :( :) Hát ennyi lenne :) és veled miujság? sztorid? mesélj magadról! hol vagy csikis? Mennyire? közelben laksz? történet?:) szépnapot !

2013. jún. 23. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:

És olyan történet, amibe téged csikiztek? :)

Mesélj olyat is..( persze, csak ha van)!

2013. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer volt, bnőm aki elköltözött sajnos, elmentünk hozzájuk majd a hátsó pincébe mentünk ahol volt egy vaságy, oda kifeszitett X be, erre kiment, majd huzta befele a slaggot :O végig spriccelte a testem, elöször a talpam, (iszonyu jó volt, fájt is meg csikizett is kegyetlen) majd megőrültem :O :D majd a nemiszervem is (ott is csikis vagyok) :D végig, utána kefével csikizett , majd meghaltam :D imádtam, csak aztán kiment külföldre és azóta nemhallottam felőle..



Neked? oda/vissza? Közelben laksz? :)

2013. jún. 24. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!