Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiphop táncra akarok menni,...

Hiphop táncra akarok menni, de a barárnőimnek ez nem tetszik (a tánc) és egyedül nem merek bemenni, mert nem ismerek senkit, félek h lebénáznak stb. Mit tegyek hogy ne legyek ilyen félős? (Lány vok)

Figyelt kérdés

Szóval a baj az hogy bemegyek a táncterembe és nem ismerek senkit...Az első alkalomnál jó lenne ha ottlenne 1 barát....de nem jönnek el.velem szerintem.

Olyan lány vagyok akit nem érdekel mások negatív véleménye amit rám mondanak de most nagyon elbizonytalanodtam.



2013. jún. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg valamelyik barátnődet, h első alkalommal legalább az épületig kísérjen el, utána már csak egy nagy levegő, egy lépés és már bent is vagy. Meg am is gondolj bele, mindenki volt kezdő, mindenki volt új, tudják milyen érzés, uh nem hiszem, h beszólnának.
2013. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet
2013. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni. ha van hozzá tehetséged, akkor belerázódsz. tánctanár is úgy fog hozzáállni, hogy olyan csoportba rak be, akik még nem járnak versenyre, szóval ilyen kezdő-közepes szinten vannak. ott meg általában olyanok a koreográfiák is, hogy nem megeröltető betanulni, szóval kb kis gyakorlás után már nem fogsz bénázni. persze nem árt, ha nyitott vagy, akkor könnyebb lesz ismerkedni is.
2013. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad már! Senki nem fog kicikizni, kezdő csoportba kerülsz, ahol mindenki kezdő és hasonló cipőben jár, vagyis nem fog téged nézni, hanem arra figyel, hogy ő mit hogyan csinál, meg a tanárra, aki általában jófej. Senkit nem fog pl kiállítani a csoport elé, hogy na akkor mutasd mit tudsz :) Higgy nekem, én év elején kezdtem el hip hop táncolni és ugyan haverommal mentem, de ezelőtt semmi tánctapasztalatom nem volt, max a részegen lődörgés bulikba :D És egy tök jó közegbe kerültem, ahol nem éreztem kellemetlenül magam és bátran mozogtam, pedig aztán ez nem volt jellemző rám :) Ja és fiú vagyok.
2013. júl. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia:) Ne félj nem fog kicikizni senki..Pár hónapja kezdtem el táncolni hip-hop táncsuliban én is..a tánctudásom egyenlő volt a nullával és lány létemre nagyon szégyenlős voltam.Azóta ez változott, nagyon jó közegbe kerültem.Az edzőtől (aki eggyépként nagyon jófej) rengeteg megerősítést kaptam, és kiderült hogy egy őstehetség lakozik bennem.:D Ugyhogy szerintem vágj bele, próba szerencse.:)
2014. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lacus88 válasza:
Megyek veled.
2015. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!