Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mernétek Vaterán előre...

Ti mernétek Vaterán előre utalással fizetni, ha az eladónak összesen 14 pozitív értékelése van? És Szlovákiába akarom, hogy az árut az eladó küldje el nekem.

Figyelt kérdés
Előre utalom a pénzt, utána kapom az árut Szlovákiába.

2013. jún. 7. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szvsz száz fölött... van aki gyűjt pár pozitív benyomást, hogy aztán később annál nagyobb átverést csináljon...sajnos befutottam tavaly egyszer... ha nem magas összeg...akkor talán érdemes rizikózni.
2013. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy hogy pl. a tizennégynek tényleg el küldi, és az utána valónak már nem? 5000,- ft ról van szó. Neked hogyan volt? Átutaltad, és nem kaptál árut? És annak hány szavazata volt. Mert nekem is gyanús a 14 pozit. szav. Lehet h. tényleg begyűjtötte. És nem tudtál semmit csinálni ugye ilyen esetben nincs semmi megoldás
2013. jún. 8. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak 1900 ft-ot buktam...s még ő fenyegetőzött, hogy negatív értékelést ad nekem, ha nem fizetem be időben...sajnos befizetés előtt közvetlenül nem néztem meg az értékelését, mert akkorra már ott voltak a negatív visszajelzések...akkortájt volt több ilyen lebukás is és cikkeztek róla, hogy pozitív értékelésekből gyűjtött be valaki (műszaki cikkeket árult olcsón) tizen-huszon darabot, erre megbíztak benne az emberek és befizették az újabb árukra a pénzt, ami viszont összegyűjtött és lelépett az országból. Kb 10 éve vaterázok, de hogy befizetett pénzre nem jön semmi és eltűnik az illető, az csak tavaly fordul elő. Hogy hány szavazata volt arra nem emlékszem pontosan, ha vatera rendszere megőrizte, akkor megkeresem neked. Rendőrségem jelenthettem volna fel, de minek ?
2013. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!