Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A stressztől van? Vagy valami...

A stressztől van? Vagy valami komolyabb baj lehet?

Figyelt kérdés
Napi szinten beszúr a szívem de annyira hogy nem kapok levegőt és/vagy összeesek, az orvos azt mondta hogy a stressztől van... Ha tényleg attól van a nyárra elmúlik? Nos elég sokszor b@szogatnak a szüleim és nagyon sokat tanulok (majdnem kitűnő vagyok) de nem engednek el túl hosszú időre sehova és le se tudom vezetni a feszültséget, most a vizsgák előtti 2 hónapban voltam rosszul, de még most a vizsgák után is tapasztalom a rohamokat, tényleg a stressztől lehet? azon is gondolkoztam hogy az is közrejátszhat benne hogy az anyukám mindig leszid mindenért és hogy a tudtomra adja hogy nem is szeret... és meg is mondja, talán ebbe betegedtem bele? 14/L

2013. jún. 15. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan a stressztől van, jól mondja az orvosod! Ilyen fiatal korban még nem szokott szívprobléma lenni.
2013. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyukámnak is ez volt, meg szívzöreje de kinőtte
2013. jún. 16. 12:48
 3/5 randomgirlLOL válasza:

Első válaszoló, lehetnek szívproblémák sajnos, osztálytársamnak ennyi idősen kardiológushoz kell járnia... :(

Elnézést, visszatérve a kérdésedre, szerintem is a stressztől lehet, hogy nem értékelnek eléggé - engem se értékelnek eléggé, van, hogy a számat húzom, ha csak haza kell jönnöm (15/L). A szüleim piszlicsáré dolgokon kiakadnak rajtam (rosszul tettem fel a törülközőt, nem fog megszáradni, mennyire rendetlen vagyok stb.). Velem is volt/van, hogy szúr a szívemnél valami, de rám inkább a fáradtság, az idegrángatódzás igaz.

Nem tudom, nem hinném, hogy érdemes-e gyógyszerrel kezelni ezt, de elég durván hangzik, hogy ennyire rosszul vagy (meg a körülmények is ugye).

2013. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 randomgirlLOL válasza:
Azt még lehagytam, hogy: jobbulást! :)
2013. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) , nekem is van idegrángatózás, meg napi 4-5 órát alszok kb :/
2013. jún. 18. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!