Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A stressztől napok óta képtele...

A stressztől napok óta képtelen vagyok enni. Lehet ebből valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátom és most gondolom az idegeskedés miatt van, hogy képtelen vagyok enni. Egyszerűen nem vagyok éhes. 5napja tart ez, hogy naponta maximum 2kanál ételt tudok legyűrni a torkomon. Azt szeretném kérdezni, hogy ebből lehet-e valami komolyabb bajom? Próbálkoztam magam rávenni az evésre, de majdnem kihánytam a nem kívánt falatokat. Előre is köszönöm:) 20/L
2011. nov. 23. 23:12
 1/3 Virág6 ***** válasza:
Igen lehet bajod tőle. Mikor én sem tudtam enni a stressztől,elkeztem szédűlni,gondolom lement a vércukrom. Késöbb sajnos ráment az idegeimre. Azt viszont senkinek sem kívánnám,mit akkor átéltem.
2011. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyengülsz, összeesel, hosszútávon károsodnak a belső szerveid. - rövidtávon súlyvesztés
2011. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet bajod, így nagyon könnyen lehet gyomorfekélyt is összeszedni, ami nem az igazi ugyebár. Szerintem ezt te is pontosan tudod, csak együttérzésre vágysz, gondolom ezt abból, hogy leírtad azt is miért nem tudsz enni, ami szigorúan véve nem tartozik ide. Ne érts félre semmi rosszindulat nincs bennem, sőt! Csak azt akarom tanácsolni, hogy az otthon egyedül netezés helyett próbálj kimozdulni és beszélgess a barátnőiddel, ha elterelik a figyelmed szépen lassan megjön az étvágy is, és fel a fejjel :)
2011. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!