Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan senki nem veszi...

HIPPIESOUL kérdése:

Komolyan senki nem veszi észre, hogy Tolvai Renáta nem tud énekelni?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi keresni valója van a Megasztárban? Hamisan énekel, és aki egy kicsit is ért hozzá, észre veszi, hogy erolkodik, nem énekel természetesen... és ezt nem csak én mondom. Vannak zenész barátaim, és ok is ezen a véleményen vannak. Tényleg ennyire suket mindenki, vagy csak jó kapcsolatai vannak a csajnak?
2010. dec. 11. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek, ő inkább üvöltözik, mint énekel. Ha viszont tényleg megpróbálna énekelni, az irtó hamis. Nem is értem, miért mentette meg a zsűri tegnap. Az egy dolog, hogy fiatal meg valamilyen szinten tud mozogni, de ez egy tehetségkutató, nem manökenválasztás...
2010. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a nézőkön múlott,hogy idáig eljutott. Te nyugi a döntőbe fix,hogy kiesik. Mert az már tényleg durva lenne,hogy egy hangtalan p...a megnyerje.
2010. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem a hangja, sem a stílusa nem tetszik.Igaz, az utóbbi -stílus- nem fontos a Megasztár szempontjából, de az első lényeges lenne......


De itt nem arról van szó, hogy az nyeri meg, akinek a legjobb a hangja, hanem az, akinek a legtöbb barátja, családtagja/rokona van, és mindenkit mozgósítani tud.

2010. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
IGAZAD VAN!!!! HOGY JUTOTT EL IDEÁIG??, FUU
2010. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igazad van!! nekem sem szimpatikus a hangja és maga a csaj se!
2010. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nincs is hangja
2010. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha ragondolog kiraz a hideg... brrr
2010. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%
hát igen.egyátalán nemtud énekelni,nagyon hamis.és most még a Szíj Melinda is miatta esett ki:Spedig sokkal jobban énekel a Melinda!hülyeség az egész megasztár
2010. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb hangja van Melindának.
2010. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mér akkor ki a f@szom legyen a megasztár??Az aki egyfolytába sajnáltassa magát?Az a vén pics@?Mire kiadná a lemezét meghal..


Reninek kellet nyerni-e,és ő is nyert!Attila is nyerhetett volna,de ő kezdett átváltozni győzikévé..

2010. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!