Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippek hogyan vészeljem át a...

Tippek hogyan vészeljem át a nyarat?

Figyelt kérdés

Nyáron mennem kell diákmunkára egy hónapra, ami abból áll hogy utcát kell takarítani és szemetet szedni.

A lényeg az hogy nem bírom a hőséget, főleg nem a napsütést,szédülök, iszonyat érzékeny a bőröm rá, lebarnulni sem szeretnék.

Eddig azt csináltam hogy vékony hosszú ujjú felsőt, hosszú nadrágot és bézbolsapkát vettem fel, de a kezem akkor is megsínylette, ezért a kesztyűn is gondolkodok, mert a kapirgálás különben is kikezdni a tenyerem. Igen, nem ehhez vagyok hozzászokva, de ez egy 100%-os munka, nem úgy van hogy vagy hívnak vagy nem. Rendeltettem még 50 faktoros naptejet is. Az is meg fog védeni a naptól és barnulni se fogok tőle?



2013. jún. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tuti megvéd a naptól: [link]


Mást nemigen tehetsz, mint amit írtál. Az ötven faktoros sem elég egyszer. Ha több árát vagy napon, akkor kb. 3/4 óránként kend be a kezed.

2013. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok és 8 órában fogok dolgozni. Már meg lett rendelve az 50 faktoros naptej. Attól se fog barnulni a kezem ha 3/4 óránként kenem?

Különben az még a másik probléma amit nem írtam, hogy furán szoktam rám nézni, és kérdezgetni nincs-e melegem......

2013. jún. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!