Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik utálják a nyarat, azok...

Akik utálják a nyarat, azok ilyen időben meg télen egész nap fűtött helyiségben vannak?

Figyelt kérdés
Dolgoznak/tanulnak/otthon vannak
2012. okt. 24. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a nyarat, mert túl meleg van számomra. Ugyan ez van ilyenkor is, jobban preferálom a hideget, olyan 18-20 fokon érzem jól magam. Felöltözni bármikor fellehet, de le már nem.
2012. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Létezik ilyen idióta aki utálja a nyarat?!
2012. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen "idióta", ahogy nagy kedvesen leírtad. Tudod, nem mindenki egyforma. Nem azt mondom, hogy utálom, de számomra egyáltalán nem olyan kellemes, mint sokaknak.


A kérdésre válaszolva: Csak akkor fűtök be, amikor már tényleg nagyon hideg van, és akkor is estére. Mikor mindenki már 5 réteg ruhát vesz föl, én megelégszem egy vékony kabáttal, és rendszerint melegem lesz, mikor bemegyek valahova, annyira befűtenek.

Nem szoktam gyakran kimozdulni, és itthon jól elvagyok hidegben.

2012. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is utálom a nyarat, utálok izzadni.. egyszerűen nem bírom. mindig rosszul vagyok miatta. a hideget szeretem, érzem hogy most is kicsit hideg van de elvagyok rövidnadrába.
2012. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én húsz fokban már fázom. Gépen dolgozom itthon - grafikai munka -, és sokszor már annyira fázik a kezem, hogy nem tudok dolgozni. Ha utazom, és várakozni kell télen, pl késik a vonat, akkor szinte rosszul vagyok a hidegtől. (Nem tíz perctől, hanem amikor ötven percet késik)

Amikor sulis voltam, nem utáltam ennyire hideget, mert a suliban mindig jó meleg volt, és nem tűnt fel. (Koli+suli egybeépítve.)

2012. okt. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!