Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a munkáltatók annyira el vannak szállva maguktól, hogy elolvasva az álláshirdetésüket az ember eleve meg se próbálja?

Figyelt kérdés

Öregróka vagyok már. 38N Jól tudom, hogy a recepciós, aki fogadja a hívásokat, intézi a postát, milyen fejmosást kap, ha éppen nem tud fogadni egy hívást vagy vendéget, mert a tárgyalóba készíti be a repit.

Asszisztens több vezető mellé... közös lónak túrós a háta, szokták mondani! Mindenkinek minden azonnal kell, és mindenki vezérigazgató-helyettes... Na, ilyenkor az isten se tudja, mi a prioritás!

Máshol agyonhangsúlyozzák pl. a pontosságot. Nem hülye az álláskereső, elsőre is értette! Azonkívül ezzel már eleve akkora stressznek teszik ki, hogy ha mégis jelentkezik, és megnyeri a pályázatot, tuti hibázni fog, mert mindenki azt lesi, mikor fog hibázni.


2013. jún. 17. 17:53
 1/2 acelsziv ***** válasza:
71%

sok baromságot odaírnak feltételként, aminek semmi köze az adott munkakörhöz.

És a legszemetebb dolog, hogy sza.nak a fejedre. Még csak nem is válaszolnak, hogy helló, nem te kellettél.

Az ilyen szemétládákat mind a híd alá kívánom.

2013. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nyisziati válasza:

Én is gyakran érzem így, sőt, a "munkahelyi terror" blogon össze lehet futni személyzetis emberkékkel, na ahogy ők szoktak beszélni az álláskeresőkről, az külön bicskanyitogató.

.

Nem mindegyikük ugyan, de jelentős részük olyan magas lóról beszél, hogy kb. belehalna, ha leesne.

.

Egyszerűen a feneküket törlik ki az emberrel, se empátia, se jóindulat, se igazságérzet de még szakmai kompetencia sem várható tőlük. Szörnyű a tudat, hogy ilyen emberektől függ százezrek jövője (és jelene).

2014. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!