Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm nagyon...

Az egyik barátnőm nagyon szereti a Barbie- filmeket, de már 13 éves. Ez normális? Esetleg van még ilyen valaki?

Figyelt kérdés
Nem mániás, tehát nem gyűjt Barbie-s cuccokat, de a filmeket sokat nézi.

2013. jún. 20. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok és még mindig szívesen nézek Barbis mesét, teljesen normális, nyugodj meg! :-)

Meg amúgyis, mégmindig jobb, hogy Barbis mesét néz, mintha már 13 évesen rég nem lenne szűz... (Sajnos sok olyan lány van, aki azzal villog, hogy annyi idősen már gyakrabban kapja el a brét, mint amennyi mesét néz úgy átlagosan.


18/L

2013. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerény véleményem szerint Barbie meséket nézni 4évesen sem normális.
2013. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy?
2013. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12
2013. jún. 20. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább meséket nézzen! Meg Te is, hidd el ha felnősz 18-19-20 (ki mikor) majd lesz időd más dolgokkal épp eleget foglakozni! Most vagy fiatal, kicsi teenager, addig élvezd ki azt a szabadságot, ameddig lehet, utána már nem biztos, hogy minden olyan habostorta lesz! :))


18 éves vagyok és élettársam van, mert anyám kidobott otthonról..... :OO

12 évesen a fene se gondolta volna hogy ez lesz! De tudod mit?! Sokkal jobb így! :))


Anyám helyett kaptam egy olyan férfit az életembe, akit szeretek, és viszont szeret! :)

2013. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok és még mindig szívesen megnézem a barbie filmeket xDD hadd nézzen már azt amit akar. A barbie filemk jók ˇ^ˇ
2013. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!