Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet barátságból szerelem?

Lehet barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet.

Sokszor megesik.

2009. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2010. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad a jó barátságokat feláldozni a szerelemért, De persze hogy lehet.Legtöbbször onnan van.
2010. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, lehet. De tényleg nem érdemes egy barátságot feláldozni a szerelemért. Bár lehet, hogy tartós lesz, de ha mégse akkor már nem lenne minden olyan mint régen =S
2010. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen.Persze,hogy lehet.

De egyetértek az előttem írókkal,hogy nem érdemes a barátságot feláldozni,mert ha össze is jöttök és netán szakítotok akkor már nehéz a másik félre úgy nézni,mint egy barátra.

2010. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok, nem szerintem nem lehetetlen hogy barátok maradjatok!


Nekem volt egy 2.5-éves kapcsolatom aminek elég ronda vége lett és hát, egy jó évig nem is beszéltünk aztán mostanság egyre többet, nagyon sokat beszélgetünk és olyan dolgokat mondunk el egymásnak mit a legjobb barátoknak is alig,alig, igazából "szerintünk" azért van meg ez a bizalom mert ismerjük egymás 3.5 éve és .. 2.5 évet jártunk.. szerintem nem lehetetlen de az biztos hogy én még mindig szeretem... és így elég nehéz a barátja lenni de annak is örülők hogy beszélgetünk és bízunk egymásban :), am szerintetek van rá esély hogy össze jöjjünk újra????? " ami a legfurcsább számomra, hogy azóta már volt jó pár kapcsolata és egyik se volt komoly, szóval eddig csak velem történt meg a dolog.." aminek egy picit örülök de semmi jelentősége szerintem :)

2010. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!