Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak magamtól németül...

Hogy tanuljak magamtól németül? Van valamilyen jó tipp amivel gyorsan megragadna a fejembe?

Figyelt kérdés
Tanulgatom a szavakat de nem nagyon ragad meg lenne valami trükk h gyorsabban megragadjon?

2013. jún. 21. 15:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Nezzel filmeket nemetul, magyar felirattal.:)
2013. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ewaster válasza:
Nem tudom hogy a németnél hogy van, de valószínűleg minden nyelvnél praktikus ha kifejezéseket tanulsz. Sokkal jobban megmarad.
2013. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 viky0616 válasza:
Szerintem jobb, ha felírat nélkül nézed. Jobb, ha olyan filmet nézel német nyelven, amit már magyarul csomószor láttál és tudod is hogy miről szól, vagy, hogy kb. ki mit mond. Nekem is sokat segített. A feliratosba csak belekavarodtam..
2013. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!