Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 168cm-58 kg vagyok, és szeretn...

168cm-58 kg vagyok, és szeretnék 5kg-t fogyni, ami viszonylag nehéz. Valakinek valamilyen tipp?

Figyelt kérdés

nagyon sok vizet és zöld teát iszom, ha tudok heti rendszerességgel eljárok futni és naponta tornázok. emellett elhagytam a csokit és a kávét...


de elkezdtem szedni szépségvitamint (béres), a hajam és a bőröm miatt..ami állítólag hizlal (nagy étvágyérzetet csinál)..bár van akaraterőm..de remélem csak azért híznék tőle, mert éhesnek érezném magam..


érdemes szednem esetleg valamilyen zsírégetőt? vagy ez nagy butaság lenne?...és kevésbé lenne hatásos ha szépségvitamint is használok..? a kettő kiütheti egymást?


aki már volt hasonló helyzetben..tudna adni valami tanácsot?


köszönöm


L/19


2013. márc. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A 168cm-es magasságodhoz az 58kg pont megfelelő, szóval a szervezeted a leadni kívánt 5kg-t meglehetősen nehezen fogja leengedni. Ehhez az étkezésen változtatni kell és inkább cardio jellegű mozgást kell végezni, de nem heti, hanem napi rendszerességgel. A zsírégető tabletták mese habbal, nem sokat használnak és mint olvashatod rajtuk a megfelelő táplálkozást nem helyettesítik.
2013. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. En 168 cm vagyok, es voltam 58 kg es 54 is hozza. Az 58 sokkal szebb es meg az is vekony, de az 54 mar igy vissza godolva kicsit tulzas volt. Mivel nincsen tulsulyod, igy eleg nehez ezen tuladni. Szerintem inkabb tobbet mozogj, es picit kevesebbet egyel es akkor fogyhatsz, ha ennyire akarsz.
2013. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem ajánlom a fogyást, az egészséges testsúlyod a 60-70 kg!

Ha már szedni szeretnél valamit akkor egészséges táplálék kiegészítőt ajánlok!


[link]

2013. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a testalkatod, így nem tudom, fogynod kell-e, illetve az esztétika vagy valóban nem állsz az ideális szinten. A számok alapján, ahogy a többiek is írták, lehet teljesen oké is, de nem vagyunk egyformák, ezt így csak számokra alapozva nem lehet eldönteni.


Igen, zsírégetőt szedni nagy butaság lenne. Ha egészségesen táplálkozva és mozogva nem tudsz vékonyabb lenni, inkább ne is akarj.

2013. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

maradok a sportnál és az egészséges táplálkozásnál!:) ezek a legjobbak..és a végeredmény magáért beszél.


esztétikailag még 65 kilósan is vékonynak mondtak a körülöttem lévők.. most állítólag pont jó..csak tőlük hiába kérdezi az ember, néha még a legőszintébb is csak azért mondja, hogy ne bántson meg..ezért érdekel mások véleménye is


de ezek a zsírégető bogyók szedése tényleg butaság..főleg ha megtehetem és az időm is engedi a sportot, amit még szeretek is..

köszönöm!!

2013. márc. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!