Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki katona akar...

Van itt olyan aki katona akar lenni?

Figyelt kérdés

Azon belül mi?

Mióta?

Miért?

Ilyan iskolában akar tovább tanulni (nke hhk, gdemszk) vagy azonnal jelentkezek (hivatásos) katonának?



#katonaság #katona #GDEMSZK #hivatásos katona.
2013. jún. 23. 17:03
 1/3 anonim válasza:

Gondolkodtam már rajta.

Miért? - Mert nem akarom egy semmitérő kis sz*rdarabknt végezni az életem.

2013. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A volt barátom nevében válaszolok..:D

Igen.

Ejtőernyős

Pici kora óta

Szereti

gdemszk utána meg akar diplomát.

2013. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha már nem késő válaszolni én igen. Katona szeretnék lenni. Arra gondoltam, hogy kimegyek Amerikába vagy Franciaországba vagy GB-ba, de oda állampolgárság is kel, az angoltudásommal nincs gond, már vizsgákat is raktam. 13/F mellesleg. Sokat kajakoztam, gyúrtam, meg jártam küzdősportokra, meg ijászatra, meg légpuskával is rendkivül jól lövök. Éngem az húz vissza, hogykémiából, fizikából és matekból is országos szinten van helyezésem, szóval hogy nem lenne muszáj veszélyes életet élnem.

A múlt hónapban döntöttem el.

Azon belül mesterlövész vagy valamilyen rohamosztagos, pilóta.

Én azt vallom, hogy ez a földi élet nagyon szar. Előbb utóbb elvesztesz mindenkidet, romlott világban élünk, nincsenek öngyilkossági terveim, de jobb minél előbb eltávozni, hogy kevesebb fájdalom érjen az életedben. N mindegy, ez filozofia.

2014. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!