Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Van...

Tomboy kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Van egy csaj aki már rég óta tetszik és többet érzek iránta mint barátság szerintetek meg kérdezzem e tőle hogy lehetne e köztünk valami vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Menj oda hozzá és beszélgess vele, ismerd meg. Ha még nem is beszéltél vele akkor mibe szerettél bele? Hisz még nem is ismered igazán, lehet hogy kiállhatatlan, lehet hogy főnyeremény. A lényeg, hogy ezzel a kérdéssel face to face NE állíts oda. Ismerd meg, beszélgessetek (először ne hívd el ilyen kávézóba, moziba, meg sehova sem, csak beszélgessetek és ismerjétek meg egy mást) aztán tedd fel újra a kérdést magadban, ha jól csinálod a dolgokat mástól már nem kell megkérdezned a kérdésedet ;)


Ja és ne nyalj be neki, attól hogy nagyon bejön ő is csak egy lány. Legyen önbizalmad és légy férfias!!!! :))

2013. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

ismerem már lassan egy éve, mert oszt. társam és nagyon beleszerettem.

első látásra belé estem.

és sokszor oda jön beszélgetni, de nem tudom h mit érez irántam. :/

2013. jún. 24. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Derítsd ki! ;) Ha szokszor odajön hozzád beszélgetni az egy jó kiinduló jel, viszont lehet csak barátnak tekint vagy valamilyen szinten vonzódik hozzád... Ha barátnak tekint akkor a szexualitásodat kell elővenned és kimozdulni a barát zónából, hogy férfiként tekintsen rád.


Sok sikert a lányhoz és ne tántorítson el az se, ha osztálytársad bárki bármit mond :)

2013. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ...lány ügy: KUDAEC.

Majd lesz másik. xDDD

2013. jún. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!