Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Zozána19 kérdése:

Van egy srác aki nagyon tetszik de ő neki a barátnőm tetszik. Megszakad a szívem mert senkinek nem mondtam el és fáj h csak egy csát kapok tőle. Fáj h nem keres. Fáj h szeretem. Mit tegyek h elfejeljtsem? :/

Figyelt kérdés
(zárójelben 16 éves vagyok 17 leszek hamarosan. szóval nem 10 évesen van szerelmi bánatom...)

2013. jún. 22. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
igyál meg egy üveg vodkát
2013. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azon túl. már próbáltam és szarra se jó...
2013. jún. 22. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy tetszik neked? Próbáltad már kimutatni neki, hogy bejön neked (beszélgetéssel, bárhogyan)? És mi lenne, ha bevallanád a srácnak, hogy nem közömbös számodra, ha ő már nem hajlandó lépni?
2013. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elfelejteni akarom nem bevallani neki. semmi értelme bevallani amikor azt hallgatom tőle folyton h a barátnőmnek milyen jó a feneke és milyen szép meg ilyenek....
2013. jún. 22. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod, az egy dolog, hogy tetszik neki valaki, de lehet, hogy nem érez iránta többet. Én is mondhatom, hogy X. Y. milyen jó csaj, de ennyi. Kár lenne veszni hagynod a lehetőséget úgy, hogy meg se próbáltad. Ha elutasítana, annyival könnyebb lenne, hogy akkor egyszerűbb lenne lezárnod magadban a dolgot.
2013. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! igen, ez egy nagyon szívszorító érzés.

semmiképp se valljál be érzelmeket, mert az nem visz sehová.

ha valaki szerelmi vallomással indít, az tiszta szerencsejáték.

a hirtelen jött vallomás nagyon sokszor szánalmat vált ki, mert a másik fél nincs felkészülve a vallomásra, valszeg (még) nem érzi ugyanazt, visszahőköl, megdöbben, és így meg sem adod az esélyét, hogy elkezdjen érezni irántad valamit.

tehát vallomás helyett flörtölj, mosolyogj, nézz rá kihívóan, csipkelődjél (szóban), kérjél tőle valamiben segítséget, mikor segít, mondd, hogy hú, milyen erős vagy... stb. :D vannak ilyen dolgok. esetleg ettől felfigyelhet rád.

az, ahogy az előző írta, ha a barátnődnek a fenekét dicsérgeti, amögött nem valószínű, hogy komoly érzelmek lappanganának, inkább fizikai vonzalomról van szó.

2013. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan ebben a helyzetben vagyok,

csak épp én vagyok az a személy aki a 'barátnő'.

Van egy fiú akinek bejövök,és ezt mindenkinek a tudtára adta.

De mivel látom egyik barátnőmön ,hogy neki nagyon tetszik ez a bizonyos srác

,sőt , fáj neki ez a dolog, ezért inkább hagytam a srácot a fenébe..

Azt tanácsolnám,hogy mond el a barátnődnek,hogy mit érzel,

beszéljétek meg,biztosan segíteni fog.:)

2013. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdésben látom. Elég jó a ritmusérzéked, írj egy rap dalt csinálj videoklippet és küld el a linket neki :D
2013. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!