Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most tényleg mi vagyunk a...

Buksii679 kérdése:

Most tényleg mi vagyunk a sz@r, szemét emberek?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm, de nagyon megromlott a barátságunk, nem mondom hogy csak az ő hibája. Én elkezdtem (ahogy ő is) másokkal barátkozni. Aztán valamiért a szemünkre vetette hogy nem foglalkozunk vele, ez ígyis volt ugyanis ha hívtuk mindig volt kifogása hogy most miért nem. Jó oké, ezután rendszeresen hívtuk ha mentünk de mindig volt valami kifogás. Aztán már úgy voltunk vele , hogy nem foglalkozunk az egésszel aztán elkezdett pletykálkodni. És felmerült bennem, hogy próbára teszem, hogy mennyire bízhatol meg benne, áĺlítottam valamit amit másnap vissza is hallodtam tehát elmondta. Én ekkor kitálaltam, és persze mindenki csúnyán nézett ránk, őt mindenki védte. Azt meg kell hagyni hogy rendesen ránk kent mindent, mert, hogy ő aztán nem hibás, most egy ember van mellette, de ő is csak mert szereti igaz hiába...De mindent úgy hallunk vissza, hogy csak a mi hibánk. Ti mit gondoltok?:)

2013. jún. 25. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!