Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről az írásról?...

Mit gondolsz erről az írásról? Folytassam vagy nem nekem találták ki? Bocsi, h ideraktam de nem tudtam milyen kategória kell?

Figyelt kérdés

December 24-e van, Szent este. Mindenki izgatottan várja a Karácsonyt.

Igaz még csak reggel volt, de nagyon sok teendő volt még.

Mrs. Knight, Katie, Carlos és én éppen a karácsonyfát díszítettük, mert a többiek nem akarták feldíszíteni, inkább elmentek addig ajándékot vásárolni.

Éppen raktam fel a fa tetejére a díszt,de sajnos nem nagyon értem el. Egyszer csak megszólal valaki a hátam mögött:

- Segíthetek egy kicsit? – kérdezte egy srác, miközben egy csókot adott a nyakamra, és átölelte a derekamat hátulról.

- Jesszusom James. Majdnem leejtettem a díszt. Légy szíves ezt ne csináld még egyszer,ha megkérhetlek. – De azért adtam egy puha rövid csókot az ajkára.

- Mit vettetek a boltban? Sikerült mindent beszerezni, ami kell?

- Azt, hogy mit vettünk az meglepetés, de igen, sikerült mindent beszerezni, ami kellett. De nézzétek mennyi édességet hoztunk. Elmentünk egy édességbolt előtt, és nem tudtuk megállni.

- Ez igazából az én ötletem volt – vágott közbe Logan, akinél 4 nagy zacskó volt, és 1-ben csak cukorka meg csoki volt.

- Szóval te pazaroltad el a pénzemet?- kérdeztem tőle mosolyogva, tudván, hogy nem gondoltam komolyan.

Nekem is el kell majd mennem vásárolni még délután. Még nincs meg minden ajándék sajnos.

Úristen az ajándékról jut eszembe Mrs. Knight, magának van egy elő ajándékunk a mai napra. Ezt közösen adjuk, igaz Kendall nincs itt, de ő is szeretettel adja.

- És mi az? – kérdezte Mrs. Knight mosolyogva.

- Ez egy ingyenes belépő, egy kozmetikai központba. Tehát ingyen megkap minden ápolást kézre, lábra,arcra és minden egyébre amit szeretne. Ez az egyéb lehet akár műköröm, gőzölés, egyszóval minden. És itt van a közelben, úgyhogy elviszem, mert akkor beugrok vásárolni. A kezelés azt hiszem délután 1 órakor kezdődik, s körülbelül 4 óráig tart.

- Gyertek ide egy családi ölelésre! Köszönöm szépen, de nem kellett volna- mondta könnyes szemmel. De várjatok! Akkor ki fogja elintézni a takarítást, a díszítést, a főzést meg a sütést?

- Majd mi megcsináljuk a többiekkel, ugye Katie?

- Naná, persze - ugrott fel örömében.

- Na akkor tessék készülődni Mrs. Knight és nem sokára indulunk, addig csinálok magamnak egy szendvicset,mert ma még nem ettem semmit.

Mindenki elment a dolgára, és kiürült az apartman. Én meg elővettem a hozzávalókat a hűtőből és megkentem a kenyereket.

- Ó, James, csak nem megkívántál egy szendvicset te is?

- Hát… Megkívántam, csak nem szendvicset, hanem téged, majd átölelt, és elkezdte csókolgatni a nyakamat.

- James, hallod, ne csináld ezt, éhes vagyok, és bármikor jöhet valaki!

- Na. Ne kéresd magadat! Tudom, hogy szeretnéd! És én is szeretném!

- Most ne, kérlek. Majd este talán, ha jó leszel. Majd meglátom, jó szívem? – közöltem vele huncut mosollyal az arcomon.

- Jó, rendben van. De remélem jó döntést hozol – mondta széles vigyorral az arcán.

Végre leültem nyugodtan megenni a szendvicsemet, amit nagy nehezen, de megkentem. Már dél volt, így igazából ebédnek is jó lett volna.

- Mrs. Knight tessék jönni, mert el fogunk késni! – kiáltottam hangosan.

- De hiszen még csak dél van! Nem 1-kor kezdődik a program?

- De,de így még körbe tud nézni,hogy mi hol található meg és több dolgot tud kipróbálni

- Rendben van, akkor induljunk!- jelentette ki határozottan.

- Elmentünk srácok, nem sokára jövök, még bevásárolok.

- Nem jöhetnék veled? – kérdezte James kiskutya szemével.

- De neked is szeretnék még valamit venni, és ha ott vagy akkor nem tudom megvenni!

- Akkor majd addig elmegyek másfele.

- Jó! Legyen! gyere!

A többiek a kanapén ültek és épp társasoztak.

- Legalább van esélyünk nyerni, így hogy James nincs itt. – nevettek hangosan.

- Na jó indulnunk kell,mert nem lesz már több ajándék, ha nem érünk oda időben.

- Sziasztok!

- Sziasztok!


2013. jún. 28. 17:38
 1/1 anonim válasza:
szerintem jó :)) de ez idővel úgyis még egyre jobb lesz csak ne add fel.. a szókincsed egyre bővebb lesz és majd egyre jobban fogod tudni kifejezni magad.. én sokat olvastam és így egyre jobban változott a szókincsem (én is írtam régebben ilyen kisebb történeteket:))
2013. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!