Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én hittem azt kiskoromban...

Csak én hittem azt kiskoromban, hogy ezt a számot pasi énekli? www.youtube.com/watch? V=3sYlJsaUAIg

Figyelt kérdés
Mindig amikor meghallottam ezt a számot kiskoromban, szentül meg voltam róla győződve, hogy pasi énekel. Mindig előttem is volt egy helyes pasi!:-) Aztán mikor megláttam a klipjét eléggé meglepődtem!:-D

2013. jún. 29. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld már be normálisan te szerencsétlen -.-
2013. jún. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak te. Jó, mondjuk az én kiskoromban nem ez volt a Blondie sláger, hanem ez:

http://www.youtube.com/watch?v=WGU_4-5RaxU

Erre nehezebben mondanád, hogy pasi énekli.


Bár akkoriban a magas hang sem volt garancia semmire:

http://www.youtube.com/watch?v=JjjOxMqF0Pw

2013. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor beírtam a youtube-ba ezt a "linket" azt írta ki:

Ez a videó nem érhető el.

sajnáljuk.

Adjad már meg a számnak a címét és akkor remélhetőleg nem ezt írja ki!

2013. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blondie-Maria


Valóban jó lenne, ha leszoknának a kérdezők arról, hogy a kérdésbe tesznek linket. (Vagy a GYIK berakna egy szűrőt, ami nem is engedi át az ilyen kérdéseket.) Egyébként youtube linkeknél egyszerűbb az élet, azért sem reklamáltam. Elég kimásolni a 11 betűs azonosítót, és beírni a Gugliba.

2013. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!