Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is kicsi vagyok...

Szerintetek is kicsi vagyok 15 évesen ahoz, hogy éjszaka pesten "járkáljak"?

Figyelt kérdés

anyukám azért nem enged be soha haverokkal pestre, mert hogy "még kicsi vagyok".. pedig nem vagyunk messze.. és nem 2esn mennénk..

egyre jobban úgy érzem, hogy kihagynak dolgokból, mert nekem már 8ra itthon kell lennem.. és attól félek ez csak fokozódni fog..


fiu


2009. okt. 16. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szerintem igen.


Tegyük hozzá, hogy én is 16 évesen kezdtem el eljárogatni, de testalkatom miatt nem is nagyon kötöttek belém soha.

2009. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Anyukádnak igaza van.Sokszor még felnőttnek is veszélyes a pesti utcán járkálni este.A haverokkal biztos nem csak sétálnátok az utcán,hanem buliznátok stb.Abból pedig jobb ha mér 2-3 évig,vagy akár tovább is kimaradsz.Nem veszítesz semmit,inkább nyersz.ERrre májd néhány év múlva te is rájössz.
2009. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Aggódnak a szüleid ami természetes. nekem is ugyanez van, annyi különbséggel hogy 16 vagyok, persze azért este 9-10-ig ki szoktak engedni. Néha nagyon idegesítő hogy mennyire aggódnak, dehát azért őket is meg lehet érteni.
2009. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Kicsi vagy még ahhoz
2009. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én sem engednélek el,mint ahogy a fiaimat sem engedtem el.És nem csak a céltalan lődörgéssel van a gond.Hanem hogy megszokássá válhat és az unalom nem jó dolgokat szül.
2009. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok,gyakran járunk Pestre színházba,meg előtte pár helyen körülnézünk,de anyu kizárólag csak a bátyámékkal enged el.
2009. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!