Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már ilyet?...

Tapasztaltatok már ilyet? Többi lent

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam az egyik filmből egy szereplőnek hiszi magát és tulajdonképpen mindent megtesz hogy hasonlítson rá (mármint nem külsőre hanem a viselkedésre)erről mit gondoltok?

2013. júl. 6. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs saját személyisége,legalábbis még nem alakult ki nála, így kölcsönöz magának egyet.
2013. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és szerinted normális ez?
2013. júl. 6. 23:15
 3/4 Azarum válasza:
Az én egyik osztálytársamnak is volt ilyen "baja". Ő egy nagy harcosra akart hasonlítani, bár ő külsőre is. Olyan ruhákat vetett, amik hasonlítottak azé az emberére, bár az egy középkori volt... És mivel lovag volt, még egy kardot is beszerzett ez a bizonyos osztálytársam, aki egyébként lány volt. Mondjuk ezt a fegyvert az iskolába nem hozta el, de azért elég gyerekesen viselkedett. De aztán év végére ki is nőtte, bár soha sem teljesen, mert a középkori dolgokért még mindig oda van. De ez teljesen normális, mert mindenkinek van egy ilyen példaképe, esetleg több is, de van akin ez jobban kijön, és a saját életét is próbálja ilyenné alakítani. Én úgy vettem észre, hogy az olyanok csinálják ezt, akik nem kapnak elég törődést, vagy ők így gondolják, vagy pedig saját maguknak bizonyítani akarnak valami nagy dolgot, amit úgy érzik, hogy csak egy mintakép utánzásával érhetnek el. Előbb vagy utóbb ki szokták nőni, de soha sem teljesen, mert egy bizonyos mértékig mindig megmarad. Igazából nekem is volt ilyen, mégpedig Szilaj, a vad völgy paripája, méghozzá nyilvánvaló, hogy Szilaj. Az utcánkban lakott két kisgyerek, akikkel emiatt mindig lovasat játszottunk, és a Szilajnak csináltunk képzeletben még több részt, úgy mint egy sorozat. Utána meg még el is játszottuk. Ezt a "rossz- lovas-szokásomat" már kinőttem, de a lovakért még mindig teljesen oda vagyok, és ha a suliban rajzórán szabadrajzolás lehetőségét kapjuk, én mindig a lovat választom. :D
2013. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. júl. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!