Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Antropológia menő...

Mit tegyek? Antropológia menő fokon vagy egy stabil élet it, az isten háta mögött?

Figyelt kérdés
Antropológusként diplomáztam, és van emellett még egy doktorátusom is! Kihívták dolgozni Washingtonba, egy nagyon jó helyen! De itt van a családom, barátaim, barátom (28 vagyok) !! Szívem szerint kimennék!! De ilyenkor összeszorul a szívem!! De aztmondjak Washingtonban, hogy az egyik legjobb vagyok. Mit tegyek?

2013. júl. 8. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit meglepődtem, hogy doktorátussal rendelkezel, de mégis így írsz... Hibákkal és dupla felkiáltójel minden kijelentés végén. Érdekes. Na mindegy, én kimennék az biztos. Ne félelemből dönts. Akár még az is lehet, hogy a barátod utánad megy idő után, és ő is Amerikában fog dolgozni, a családot pedig meg lehet látogatni amikor akarod. Sőt te magad is hazajöhetsz ha nem jön be, de szerintem avval csak nyerhetsz ha kimész. Ne másoktól tedd függővé magad (azaz ne azt nézd hogy "juj a barátom meg a család ide köt, meg mit fog szólni")

Amúgy gratulálok, biztosan valóban nagyon jó vagy! Megkérdezhetem hol tanultál? ELTE?

2013. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ott. Amúgy azért írok így, mert anno sokat leveleztünk buliból egy barátnőmmel, es akkor mindig így írtunk! Te hány éves vagy? :)
2013. aug. 5. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez velem is előfordul néha, hogy direkt csinálok helyesírási hibát, mi pl sokat "pontoztunk".

(23 vagyok)

Amúgy kulturális antropológiát tanultál?

Sikerült eldöntened azóta? Szerintem hallgass a szívedre :D

2013. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, kulturálisat! Eldöntöttem, es koszi a véleményedet! Sokat segített! Szeptember 9.-én utazók Eashingtonba! :D
2013. aug. 6. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem sok új élménnyel gazdagodsz, sok sikert!
2013. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!