Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blogba szeretnék 2 lányról...

Blogba szeretnék 2 lányról fotót berakni. Help? (Lent leírom, hogy milyen lányok kellenek, miért)

Figyelt kérdés

Csinálni fogok egy blogot. Amiben van egy főszereplő lány, Anne és a legjobb barátnője, Jessica.

A kinézetük már megvan fejben, csak nem találok hozzá képeket. Egyáltalán, hogy mit írjak be, hogy a google-ban hasonlót találjak...


Na szóval:

Anne: hosszú,barna haja van, ami kicsit hullámos (Legjobb lenne, ha kontyban lenne a haja)

Jessica: szőke, hullámos haja van.

Amúgy kb. 16-17 éves lányok.

Előre is köszi :)


2013. júl. 15. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár meg is rajzolhatnád :P
2013. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Deviantart -> Photographi

Ott beírod pl: long hair stb.

ANGOL!

2013. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek, köszi. A rajzos főleg, mert jól tudok rajzolni (mondjuk még annyira nem, hogy egy blogba betegyem), de valaki nem tudna konkrét képeket belinkelni vagy ötletet adni, hogy mit írjak be a google-be, hogy normális, használható találatokat adjon ki?
2013. júl. 15. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Már bocs de ha veszed a fáradtságot és megcsinálod amit írtam már meglenne...


Anne: [link]


A másik lány remélem már menni fog :) Ha nem tudsz angolol ott a google fordító, jó keresést

2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: rákerestem az oldalra amit mondtál, de nem tudtam használni.
2013. júl. 16. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért arra figyelj, hogy a képen szereplőknek és a képeket készítőknek is hozzá KELL járulniuk a felhasználáshoz.
2013. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De ha sztárokat/modelleket rakok be akkor is engedélyt kell kérjek?

Mert szerintem Anne-nek Emily Rudd-ot teszem be.

2013. júl. 16. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkitől. A képfelhasználás minden esetben ENGEDÉLYKÖTELES és ha engedélyt kaptál is (fizetni kell érte általában) akkor is köteles vagy megjelölni a készítőt. Más kérdés, hogy sokan nem tartják be, de ettől még szabálytalan
2013. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó, a francba! Már bocsánat :/
2013. júl. 16. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!