Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Michael Jackson...

Mit gondoltok Michael Jackson világszemléletérol?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdésem értheto... A dalaiban nyíltan megfogalmazza a problémákat és a szeretetet is. Ezen kívul sokszor használja a "Változtasd meg a világot!" mondatot is.

Gyermeki énje szinte teljesen megmaradt, rámutat hogy milyen fontos gyermeknek lenni és hinni.

Pár példa:

They don't care about us, Man in the mirror, Earth Song, Childhood, Scream, Jam, Why you wanna trip on me, Keep the faith, Cry...



Nektek mi a véleményetek? Bolond vagy zseni?


2009. okt. 19. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Zseni:D Imádom MJ-t ahogy van, és nem csak a halála óta, mint a mostani rajongók 50%-a:S
2009. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A világszemléletéről? az egyik legnagyobb adakozó volt, ez mindent elmond
2009. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nem véletlenül akarták kicsinálni, és valamennyire sikerült is. Rohadt szemetek az emberek, teljesen tönkretették. A legundorítobb az volt, hogy rákenték, hogy pedofil.

Igen is jó zenész volt és nagyon jó szövegei vannak. Amik örökké megmaradnak.

2009. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért kellett szenvednie mert más volt, mert jó ember volt...

Azt hiszem az utóbbi idoben már egy kicsit meg is bolondult a sok debil embertol akik kikészítették, nagyon sajnálom szegényt, a világ legnagyobb embere volt és lesz is!

2009. okt. 20. 00:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a mondanivalójával. Annyira nyílt és tisztalelkű, ha lehet úgy fogalmazni akkor néha egy picit naiv is volt. Mindenben csak a szépet látta, ami persze jó, de nagyon sok ember kihasználta és tönkretették lelkileg. Becsülöm benne az adakozókészségét és, hogy mennyi mindenben tisztán látott és nyíltan kimondta, hogy az embereknek változniuk kellene a boldogságuk érdekében.

Én személy szerint már 8éves korom óta szeretem Jacksont (most 19éves vagyok) és örülök, hogy végre ennyi ember felfigyelt rá és elismerik őt és a munkáját. Azt sajnálom csak, hogy egy ilyen esetnek kellett ehhez történnie. :(

2009. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeretem Őt, és teljesen egyetértek azzal, amit megpróbált a tudomásunkra hozni.

jobbá akarta tenni a világot.

most pedig nézzétek meg, mit műveltek vele, csak mert más volt, mint a többiek...

2009. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!

Én mindig szerettem Michael zenéjét, azt is tudtam, hogy jószivu ember (inkább angyal) volt, de igazán csak a halála után ismertem meg sajnos:(

Fel vagyok háborodva azon amit vele csináltak, ugyanis én is olyan vagyok mint Michael. Naív, gyerekes, álmodozó, és ez csodálatos! Teljesen átérzem Michael fájdalmát, tudom milyen érzékeny volt..

2009. okt. 20. 00:51
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Ő az egyedüli, aki a világ legeldugodtabb sarkaiba is "eljutott", akit mindenhol ismertek,a témaválasztásai is jól illeszkedtek ehhez.

Bár a valódi sikereit nem kizárólag a korábbi Jackson 5-nak köszönhette, mert itt is igaz, hogy qurvának kell annak menni...Fel kell tűnni, meg kell botránkoztatni(Thriller)..., majd amikor a világ szeme már rajtad, ha már úgymond "meg van ágyazva" hozzá, onnantól lehet prófétáskodni.

Persze kétségtelenül egy tiszta, nyiltszívű, érzékeny ember volt és egy igazi zseni. És a pedofilbotrány mennyiben volt mégis jogos, nem tudom...

2009. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

állítólag akkor kezdtek rosszul menni a dolgai, amikor nyíltan szembehelyezkedett Bush agresszív politikájával


az előzőekben mindent leírtak, amit akartam

2009. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nézzétek meg rajongók...ez csodálatos:


http://www.youtube.com/watch?v=fuy6R4XPs10


(magyar feliratos;) )

2009. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!