Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekkorodban mi volt a...

Gyerekkorodban mi volt a legnagyobb rosszaság, amit csináltál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehuztam az aranyhalakat a wc-n :S


Meg megfürdettem nővérem tamagocsiját egy vödör tusfürdős vízbe :S


:D:D:D:D

16L

2009. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Egy "krokodilfogú" függönycsipeszt tettem a macskám fülébe fülbevaló gyanánt, aki úgy szaladgált föl-alá örömében a lakásban, mint egy elengedett lufi...És még hangot is adott hozzá...
2009. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

-A barátommal majdnem kisiklattunk egy vonatot,mert köveket raktunk a sínre.

-minden játékomat darabokra szedtem.

-megsütöttem egy békát élve:(

Több nem jut eszembe hírtelen.

2009. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
a szomszéd tyukjait horgászbottal fogdostam amin giliszta volt a csali:D
2009. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
33%
de sok kegyetlen állat jár ide
2009. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Egy kölyöktacsit hátsó két lábánál fogva eldobtam mert hogy akkor "repülni fog" és egyik lábára lesántult (most kb sírni tudnék ezen annyira szörnyű :( ) aztán unokatestvéreméknél kölyök kutyusokat raktam bele egy vízzel teli hordóba télen, mínusz 10 fokban, mert hogy ők most "fürödnek" :( szerencsére nem lett semmi bajuk, a szüleim nagyon gyorsan észrevették és azonnal a megmentésükre siettek. Meg a mamám pici csibéit nyomkodtam mikor mama nem látta és az egyiket addig nyomtam hogy meghalt :(


Hihetetlen hogy egy kisgyereknek mennyire nincs fogalma arról hogy annak a szerencsétlen állatnak fáj ha bántjuk :( nagyon széggyelem ezeket a dolgokat amik megtörténtek. Persze mire kamasz lettem nagyon nagy állatszerető lettem, és most is az vagyok, imádom őket, van kutyám is és úgy bánok vele hogy az ember megirigyelné ezt a bánásmódot amit tőlem kap a blöki.


Előző válaszoló! Egy gyerek nem tehet arról hogy ilyet csinál, nem érzi a különbséget, nem érzi hogy bajt csinál vele.

2009. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

-este anya ébresztőóráját átállítottam hogy ne mennyünk suliba/dolgozni :D 8éves lehettem...

-meg kb 4évesen anya kocsikulcsát betettem a mikróba és ráolvadt a műanyag a kulcs részre és nemtudták kinyitni egy ideig a kocsit és persze a mikro is tönkrement a fémtől :D

-meg egyszer eltüntem a bevásárló központban :D pedig én csak a halakat néztem az akváriumban :( :D

2009. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Angyali jó gyerek voltam. Aztán kinőttem mostanra. :D De tesómat rendszeresen vertem például. Mert folyton piszkált. :D Na, eszembe jutott egy. Tesómnak meg nekem volt 1-1 hörcsögünk. Egy ketrecben laktak, nem külön, és persze nekem kellett etetni. A sajátomat szépen kivettem, megetettem, és visszaraktam, az másikat pedig nem. :D De szerintem valaki így is etette, mert nem soványodott le nagyon szegény, bár elég hamar meghalt... ^o)
2009. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ketté vágtam egy pár gilisztát, letapostam anyu növényeit

még máig is szégyellem magam :)

2009. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ráégettem a vasalóra a szőnyeget. Kitaláltam, hogy én most vasalok (egy ideig jól is ment), de meghallottam, hogy nyílik az ajtó. A vasalót kihúztam a konnektorból és gyorsan bedugtam egy szék alá. Nem vettem észre, hogy a vasaló felborult és ráégett a szőnyeg. A szőnyegen semmi nyoma nem volt, de a vasalón rajta volt a szőnyeg mintája. Amikor újra üres lett a lakás, akkor egy hústűvel elkezdtem levakarni a szőnyegdarabot a vasalóról. Természetesen nem sikerült, csak össze-vissza csikargattam a vasalót.

Élőlényeket nem bántottam, maximum szaggattam a fa levelét.

2009. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!