Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb verés...

Mi volt a legnagyobb verés vagy a legdurvább büntetés amit gyerekkorodban otthon kaptál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
térdepelnem kellett a sarokban,de én elaludtam:)
2010. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsére nem kaptam durvább verést, max 1x-2x pofont. :D

De mondjuk az nekem elég rosszul esett mikor anyum azt mondta a bnőmnek h meg leszek büntve.

Szóval semmi komoly.

Bocs az offért.

2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
98%
Hát én sokszor voltam megverve, egyszer bevérzett az arcom. Anyám egy idegroncs, valami kis hülyeség miatt már óbégat. Már nem ver meg, nem tud, mert felnőttem. De kiskoromban már annyiszor megragadta az alkalmat, hogy elmenni mellette nem mertem.
2010. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
90%

hm...egyszer anya majdnem kést állitott a hátamba,..jo megérdemeltem volna

de ..no mindegy...a kérdésre válaszoltam:)

2010. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
99%

Kést a hátadba? azt hogy lehet kiérdemelni?

Én egy durvábbra emlékszek amikor eltörtük a vízvezetéket.Akkor kikaptunk anyutól,de meg is érdemeltük. Apukámtól egyszer sem kaptunk ki.

2010. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
99%

Hát ö,apám kis híján megölt úgy megvert,mert szerinte tiszteletlen voltam.Hmmm......nézőpont kérdése.Szerintem minta gyerek voltam.

A párom szülei is idegbetegek voltak,Hmmm....nem is tudom a mi korosztályunkból nagyon sok ismi panaszkodott erre........érdekes.

Nekem is vagy egy 5éves gyerkőcöm de nem éreztem késztetést soha sem arra,hogy minden dühöm rajta töltsem ki.

2010. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
84%
Anya hurkásra vert egy csipkebokor vesszővel, mert elszöktem otthonról. Aztán bátyámat is mert nem talált meg időben. Szerintem kicsit feszültek lehettek :) Jogosnak tartom, nem lettem miatta elmebeteg.
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
77%

gyerekkoromban nagyon hisztis voltam. tudom, csúnya dolog, de kb élveztem ha felhúztam a szüleimet...

volt, hogy valami idiótaságot csináltam/mondtam és a hajamnál fogva rángattak meg. volt, hogy elszaladtam előlük, hogy ne verjenek meg, de mikor utólértek, akkor aztán ott vertek ahol tudtak. 1-2 alkalommal meg is rúgott az apukám...

így fiatal felnőttként (21 évesen) már úgy gondolok vissza magamra mint 1 elkényeztetett, egyke kis majom, és tényleg jogosan kaptam veréseket. ezek rossz emlékek, de egyáltalán nem érzek érte haragot. sőt.

2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
96%

A szoba közepén kellett állnom egész éjszaka. Mindezt azért, mert "apám" valami horrorfilmet nézett velem, aztán elküldött aludni, én pedig féltem a sötét szobában egyedül. Háromszor mentem be, hogy félek, kétszer visszaküldött, hogy "hagyjam aludni", harmadikra meg azt mondta, hogy akkor maradjak ott, de nem feküdhetek le, egész éjszaka ott kell állnom a szoba közepén.


Voltam kb. 6 éves.

2010. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó,ez nagyon durva:((((
2010. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!