Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem mondjam el másnak?

Szerintem mondjam el másnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik nagynénémnek gyönyörű lábai vannak!Régen többször aludtam vele és a lábbammal simogattam az ő tükörsima lábát!!Egy nap közölte velem hogy ne nagyon simogassam a lábát mert nem hagyom aludni!Másnap pedig már azt kérte hogy masszírozgassam meg (lehet utána nézett hogy lábfétises vagyok)!Amikor elaludt nyalogattam,szaggolgattam a lábát!!Sőt sokszor én festette m ki neki!Mostanában már természetesen veszi ha pl. a gép előtt ül és oda megyek meg puszilgatom a lábát!Múlt héten amikor ott aludtam , úgy keltett fel hogy a lábát az orrom

alá rakta!Persze én az elején élveztem!Szerintetek mondjam el anyunak?Most a nyári szünetben egyébként többször alszom nála!Néha néha a cipőjét is nyalogatom!Szerintetek messzire mentünk?



2013. júl. 19. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Fényképezd le aztán ránts rá
2013. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted ?
2013. júl. 19. 22:58
 3/5 anonim válasza:
Nem mond senkinek..élvezd..kor?
2013. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért mondanád el ha élvezed?Nem írrad mennyi idős vagy illetve mennyi idős a nő de esetleg másban is lehet hogy benne lenne.Nem?
2013. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hpeti74 válasza:
Ez nagyon izgi!
2013. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!