Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet befolyásolni a...

Petra.sli kérdése:

Hogy lehet befolyásolni a Simsbe a gyerek nemét?

Figyelt kérdés
mert nekem midig így születnek fiú fiú lány lány én meg így szeretném fiú lány fiú lány
2013. júl. 22. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
3-ad van? mert en azt olvastam, hogyha sok almat etetsz vele fiu lesz, ha sok dinnyet, akkor lany. Meg olyat is lattam, hogyha gyereknemzesnel a pasival kattintasz a nore akkor azt hiszem lany lesz, ha a novel a pasira akkor fiu. De lehet forditva, erre a kattintosra nem emlekszem jol, de nekem az almas bejott (de lehet csak veletlen volt) Etess vele mindig almat/dinnyet amikor ehes. Ekezetekert bocsi :)
2013. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ majd meg próbálom
2013. júl. 23. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit :) ja, és jól mondtam a kattingatósat! :) utánanéztem. ha a férfi kezdeményez akkor lány lesz, ha a nő akkor fiú :)
2013. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!