Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket érdemes gyűjteni?

Miket érdemes gyűjteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit gyűjteni amiket megéri hogy sok legyen belőle és a végén jó kedvel nézzek vissza rá.pl az egyik haverom a figurákért van oda, engem az annyira nem vonzz,plüss-ből meg van már egy rahedli....-most a társasjátékokért vagyok oda,akkor gyűlésem azt?

#Olyat ami nem felesleges #és hasznos
2013. júl. 22. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint akkor gyüjtsem azt?:)
2013. júl. 22. 23:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Érméket! Bár a papírból készülteknek nagyobb értéke szokott lenni...
2013. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot.
2013. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lord Keri ***** válasza:

Szerintem olyan dolgot érdemes gyűjteni, amihez tudsz érzelmet társítani, tehát nem csak egy darab valami amiből egyre több lesz idővel. Hanem valami olyan amire ránézel és igen, megdobban érte a szíved és számodra tényleges értéket is képvisel.


Most ez lehet, hogy hülyén hangzik, de én pl retro PC játékokat gyűjtök főként olyanokat amikkel gyerekkoromban játszottam. Amikor ránézek a polcon a dobozokra mindig valami kellemes élmény jut az eszembe, hogy de szerettem pl a DOOM 2-vel játszani kiskölyök koromban, stb...


Más ha ránéz max infantilisnek tart, vagy megjegyzi, hogy jól néz ki ez a sok színes doboz így együtt, de úgy különösebben másnak nem jelent érzelmi értéket.

2013. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!