Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keserű Viper vagy Keserű Army?

Keserű Viper vagy Keserű Army?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, több pénzem nincs, maximum 30.000FT van rá. A Viper jobban tetszik alakja miatt, megbízhatóbb is, viszont csak 6 töltény fér bele, és a 9mm K is kisebb mint a PAK ezért újratöltésnél nem tudom, hogy mennyire lehetne gyorsan, mivel nagy a kezem.

Az Army viszont abból jobban tetszk, hogy 16 lőszer fér bele és ha használnom kell egy öntöltőnek a látványa hatásosabb mint egy revolver és még talán használnom se kéne.

De ha Viper akkor 2.5" vagy 4.5"?



2013. júl. 24. 10:51
 1/2 kovpet ***** válasza:

A fenti kettő közül egyértelmű a választás. Öntöltőt ne hordj önvédelemre, mert nem hogy 16, de két lövésed sem biztos, hogy lesz. Éles önvédelmi szituációban amúgy nem jellemző a sok lövés, csak a filmekben.

Újratöltés? Élesben? Kizárt.

A látvány meg mindegy, mert nem mutogatni kell. Vagy semmi, mintha nem is lenne, vagy ha muszáj, akkor elővesz-dupláz-fut.

2013. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egyetértek az előttem szólóval, önvédelemre teljesen használhatatlan az Army (a formáját pedig éles helyzetben nem fogja senki sem nézni, FELTÉVE ha egyáltalán akadálymentesen elő tudod rántani ezt a kilós spiátertömböt)


a Viper viszont nem rossz választás, én szvsz a 2.5"-öt ajánlanám a könnyebb rántás miatt

2013. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!