Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kijelentette, hogy ha a...

Anyám kijelentette, hogy ha a párommal el merek költözni egy albérletbe, akkor többet haza sem mehetek. Mit tegyek? Szakítsak a párommal anyám miatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne szakíts, dehogy. Anyád majd meggondolja magát. De ha nem, akkor is ez az élet rendje. A gyerekek fölnőnek, és kirepülnek otthonról.

Ugye, nem gondoltad komolyan, hogy szakítasz?

2013. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De komolyan megfordult a fejemben. Anyámat ismerve nem hiszem, hogy meggondolja magát.
2013. jún. 15. 14:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire függesz a szüleidtől, ne is kezd párkapcsolatba. Felnőttél, azzal jársz, laksz együtt akivel akarsz, nehogy már a szüleid beleegyezése kelljen...
2013. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt? Dolgozol, te tarod el magadat?
2013. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nekem elég egyértelmű lenne egy ilyen helyzet, nem valószínű, hogy utána a közeljövőben látni akarnám anyámat.
2013. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom anyámnak éppen ezzel van baja. Amúgy 24 éves vagyok és fél éve járunk.
2013. jún. 15. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly?! Gondold el, ha anyud mindig ezt teszi majd, akkor még 50 évesen is otthon fogsz ülni vele?! Úgy tűnik neki nem a te boldogságod a fontosabb, hanem a saját önzősége! Én tuti elköltöznék egy ilyen kijelentés után, és az is tuti, hogy nem is mennék el hozzá, max ha hívna, de semmiképp sem szakítanék a párommal!
2013. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudom! De ha esetleg szakítok majd a párommal akkor nem lesz hová mennem.
2013. jún. 15. 15:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De most írtad, hogy dolgozol. Vagy egyedül nem tudnád fenntartani magad?
2013. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
apám ugyanezt mondta nekünk öcsémmel. Én azóta ahhoz az emberhez férjhez mentem és apám imádja. Öcsémre dettó ugyanezt mondta, mikor elköltözött anyámhoz 2x, most mégis nála lakik. Majd megenyhül anyukád. Az a baj, hogy bármikor lesz párod, mindig ezt fogja csinálni.
2013. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!