Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ellenszert az anime...

Tudtok ellenszert az anime rajongás ellen?

Figyelt kérdés
mert én nem bírom már magamat követni se napi 15 órában nézek a többi időmben meg rajzolok animéket egész nap és mikor iskolába jártam akkor amiatt nem tanultam túlzottan az animék rabja lettem és nem tok ellene tenni semmit már kifogytam az animékből is most mindent újra nézek nem mintha nem szeretném az animéket de le szeretnék szokni egy kicsit róla mert tönkreteszi az életem legalábbis anyám szerint meg szerentem idegesíti őt h. ha vele beszélet akkor csak az animékről tudok dumálni és sok barátom sincs e miatt úgyhogy ha lenne ötlet szívesen elfogadnám de azért hülyeségeket ne írjatok létszi
2013. júl. 27. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Abbahagyni nem kell, mert egy igazi animefan nem bírná. Inkább csak kevesebbet nézz, csinálj mást is, találj valamit ami érdekel és szívesen csinálod (nem feltétlenül kell tök animementesnek lennie, pölö írhatsz anime fanfictokat vagy tanulj japánul, stb.. xd). Arról nincs szó, hogy le kell szokni. Val'szeg meghalnál; sorry. xd Remélem segítettem. =)
2013. júl. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kazike ezt eltaláltad megmalnék
2013. júl. 30. 16:01
 13/15 anonim ***** válasza:
[link] Ez az anime rajongás. :)
2013. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ez inkább perverzség de akkor nézd meg az én szobám a manga hegyekben áll a falamon plakátok tele rajzal és pozterrel van egy párnám amire egy anime csajszi van rárakva aztán a mondókról ne is beszéljünk és az animés huzatomról meg a poharam és tányéromról meg még sorolhatnám
2013. júl. 30. 18:20
 15/15 Layla-chan válasza:

Hátööö. Ugyan azokat tudnám mondani mint az előttem szólók; oszd be az idődet okosan ;) Ha mindent egyszerre megnézel, hidd el, mire a végére érsz, elfelejted az elejét/közepét, én is így jártam xDD

Bár a barátos dolgot nem értem... Amióta animés vagyok, egy csomó barátom lett. Igaziak és hamisak is, de úgy érzem, akik igazán közel állnak hozzám, azok nem fognak egyhamar eltűnni :)

2013. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!