Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diplomások, el tudtok helyezke...

Diplomások, el tudtok helyezkedni?

Figyelt kérdés

Turisztikai-vendéglátói diplomával rendelkezőket kérdezem első sorban: megéri ebbe az irányba tovább tanulni? El tudtok helyezkedni a diplomátokkal? Mik az előnyei és hátrányai a diplomátoknak? Ha szakterületen dolgoztok, akkor mennyi idő alatt találtatok állást?


Tapasztalatokat és a véleményeteket kérem szépen.



2013. júl. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont ez a diplomám amit írtál. A húgomnak és öcsémnek nincs diplomája csak szakmájuk. Ők is a vendéglátást választották hivatásuknak, míg a húgom pincérnő az öcsém szakács. Én lassan 2 éve nem találok munkát. Vagy túl képzett vagyok, vagy nem engem keresnek.

A két tesóm ahogy meglett a szakmai papírjuk már dolgoznak is. A húgom Angliában pincérnő az öcsém Budán szakács..De hamarosan ő is megy ki Angliába, mert van kint fix állása.

Engem kint sem várnak ilyen diplomával..Sajnos...

2013. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Turisztikai-vendéglátói diploma nem sokat ér protekciók nélkül.
2013. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Manapság ez a legtöbb diplomára igaz, nehéz elhelyezkedni, nem árt, ha van protekciód.
2013. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!