Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira nincsenek szorosabb...

Annyira nincsenek szorosabb baráti kapcsolataim. Miért van ez?

Figyelt kérdés
mindegyik "barátnőm" oltogat meg baszogat.. és van amelyik már nem vicc kategória,plusz ha beszélgetnék velük leszarják meg aztmondják hogy nem érdekli őket..Bónuszként még barátom se volt :) csak jó kapcsolatba voltam fiúkkal..de semmi komolyabb nemvolt még.. lehet azért mert félénk vagyok vagy valami?.. de mindig voltak jó barátnőim,de sorra lebuktak vagy elmentek másik iskolába, és már nemis tartom velük a kapcsolatot.. Miért van ez? egy isteni jel hogy magányosnak kell lennem?:( vagy felkéne emelnem a seggem és ismerkedni? 17/L
2011. márc. 20. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

EMELD FEL A SEGGED ÉS ISMERKEDJ!!járj többet társaságba és különböző helyekre,attól függően h kikkel akarsz ismerkedni!

még ha nem is jön be mindegyik akkor is tapasztaltál valami új dolgot!!

nem kell magányosnak lenned!!:D

2011. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok de nekem sincsenek barátaim, se haverjaim.

Általános iskolában szinte csak lányok jártak, azokkal nem tudtam barátkozni. Középiskolában se haverkodnak velem.

Hétvégenként mindig itthon vagyok, még sohasem voltam diszkóban. Sehova se hívnak engem az osztálytársaim. Barátnőm se volt még. és ha nem lesz egy fél éven belül akkor én tuti hogy öngyi. leszek.

2011. márc. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy 18 éves vagyok.
2011. márc. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!