Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthet valaki azért...

Sdawv kérdése:

Feljelenthet valaki azért mert beoltottam ask. Fm-en?

Figyelt kérdés
Névtelenül oltogattam nem tudja a nevemet. De ezt csak szórakozásból csináltam :D

2013. aug. 7. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
xddd Trol Face High Five!!! :DD na mer miket írtál neki? :D ha nagyon trágár szavakat használtál szntem akkor se tud lekövetni, pláne feljelenteni, mert névtelen vagy
2013. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem csúnya szavakat, csak így oltottam hogy a mi iskolánkban jött." minek jöttél ide"(kicsit máshogy fogalmaztam ott de nem volt trágár szó) meg hogy menjen márt el innen meg stb..Meg ő magas és nem szereti hogyha a méretét mondják. De nem volt trágár szó.

Egy személyre gyanakszik. Aki fiú. Azt nem mondja el hogy ki de én lány vagyok tehát sztem nem hiszi hogy én vagyok

(hiba lesz benne mert telorol vagyok)

2013. aug. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!