Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom a kánikulát?...

Csak én utálom a kánikulát? Legszívesebben kiköltöznék a nyári időszakban Angliába. 25/F

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Egyesült Királyságban is nagy forróság volt a napokban.
2013. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én az északi-sarkra :$
2013. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom Izlandot. Ott mindig hideg van.:) És méghozzá a táj is sokkal szebb.
2013. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
51%
Nyár van, meleg van, örülök neki. Ha nem örülök, más lesz? Viseljétek el, már csak a holnapot kell kibírni!
2013. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is utálom ezt a kánikulát, semmire nem jó, csak izzad az ember,mint a disznó, meg úgy érzem magam, mint egy agyhalott. Jöhetne már a tél.
2013. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%

Télen meg: "Jajj, minusz 20 fok van, megfagyok! Megfagytam amíg a buszt vártam! Utálok fázni!"

:D

2013. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam nincs ilyen télen, hogy jaj megfagyok... sokkal jobban elviselem a hideget,mint a meleget.
2013. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

BIIIIIIIIIIIP, rossz válasz. Anglia a szennyek földje, ugorj eggyel arrébb a skandinávokhoz. Én is oda mennék.

Ja, március 14-15-én nem hiszem hogy volt nálam boldogabb ember az országban. :D

2013. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!