Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire észrevehető a nyelvpi...

Mennyire észrevehető a nyelvpiercing? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyelvpiercinget szeretnék de titokba, szerintetek megcsináltassam? Mit tegyek hogy anyámék ne vegyék észre? Mennyire fog bedagadni és az nagyon észrevehető? Maga az ékszer mennyire észrevehető? Félek hogy ha lebukok akkor anyám eltilt a barátomtól..mit csináljak ? :(


16/L



2013. aug. 9. 08:34
1 2
 11/15 anonim válasza:

Mi ez már? Lelki terror?! Mert ez úgy hangzik.

És ennyire nagyon szeretnéd az a pc-t, hogy kockáztass?

2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát az ! Nagyon szeretném a pc-t de kockáztatni meg nem szeretnék mert régóta együtt vagyok a barátommal és nem szeretném azt hogy ne találkozhassunk..a pc-ről meg megpróbáltam anyámmal megbeszélni hogy úgy had csináltassam meg hogy magamnak fizetem de erre is az volt a válasz hogy nem csináltathatom meg mert ő nem akarja
2013. aug. 9. 22:46
 13/15 anonim válasza:
Húgomnak szüleink fél év után se vették észre...
2013. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az durva :) Hány éves a hugod ? :D
2013. aug. 10. 20:01
 15/15 Pandácska0 válasza:

én is a tegnap titokba csináltattam pc-t. szalonban csinálták és 16 éves kortól nem kellett nekik szülői és már megy lefele rolla a gyulladás . ha oda figyelek nem sejitek csak kicsit nehezen megy az evés . és nem látszik a számban sem :D

17/L

2014. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!