Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire észrevehető a nyelvpi...

Mennyire észrevehető a nyelvpiercing? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyelvpiercinget szeretnék de titokba, szerintetek megcsináltassam? Mit tegyek hogy anyámék ne vegyék észre? Mennyire fog bedagadni és az nagyon észrevehető? Maga az ékszer mennyire észrevehető? Félek hogy ha lebukok akkor anyám eltilt a barátomtól..mit csináljak ? :(


16/L



2013. aug. 9. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon is észrevehető, így tuti le fogsz bukni.
2013. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is észrevehető, én legalábbis elég hamar ki szoktam szúrni.
2013. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nekem anno amikor megcsináltattam sem volt észrevehető és 5 év után sem vették még észre... ez idő alatt mindössze ketten szúrták ki, hogy van.

Ez attól is függ, hogy mennyire beszélsz pl. nyitott szájjal... ha nem, akkor nem vészes, mert ha nem akarod, akkor nem veszik észre. Na meg ha végképp nem szeretnéd, hogy észre vegyék, akkor lehet kapni átlátszó, kis gömbös nyelvékszereket. Mivel az nem csillan meg a szádban, így szinte észrevehetetlen. :) Szóval hajrá!

2013. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hány évesen csináltattad ? Szüleid tudtak róla ? :)
2013. aug. 9. 17:58
 5/15 anonim válasza:
24 évesen, és nem tudtak róla... még most sem tudják. De ennyi idősen nem is kértem engedélyt, az vicces is lett volna :D
2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem..akkor neked könnyű volt..neked már nem szólhatnak bele a dolgaidba :) Irigyellek :D
2013. aug. 9. 21:47
 7/15 anonim válasza:

Bizony nem. De azóta volt már, hogy kettő is volt a nyelvemben. Meg persze máshol is.

De szerintem ez olyan, ha már egyszer megcsináltatod, akkor biztos balhéznak majd miatta, de nem fogják kitépni a szádból... idővel már fel sem fog nekik tűnni, feltéve ha nem mutogatod előttük. :D

2013. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól nem félek hogy kiveteti velem úgyse venném ki..attól félek hogy ha kiderül akkor eltilt a barátomtól ! :(
2013. aug. 9. 22:18
 9/15 anonim válasza:
Miért tenne ilyet? Mi köze a nyelvpiercingednek a barátodhoz? Nem értem az összefüggést...
2013. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az hogy akármit akarnék csinálni ami neki nem teszik akkor azzal jön ha megcsinálom akkor nem mehetek a barátomhoz és ő se jöhet hozzám
2013. aug. 9. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!