Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá anyukámat...

Hogyan beszéljem rá anyukámat hogy meg engedje hogy lehessen nyelvpiercingem? 16/L

Figyelt kérdés
Nyelvpiercinget szeretnék de anyukám nem engedi meg..mit csináljak ? Saját pénzemből lenne..normális piercingeshez mennék ! Már nagyon régóta szeretnék..amikor 14óves voltam és meg kérdeztem akkor azt mondták ha még mindig szeretném akkor megcsináltathatom ha 16éves leszek és most meg azt mondja anyám hogy nem engedi és amikor meg kérdezem hogy miért nem akkor azt mondja hogy azért mert ő nem akarja !:S Mit csináljak ? Mivel beszéjem rá ? Az se érdekli hogy régen meg ígérte !

2013. júl. 2. 21:31
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
éves*
2013. júl. 2. 21:32
 2/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok értelme van.Inkább köldököd felé tetess egyet.Sokkal szebb.Lehet anyukád amolyan régimódi.Várj még 2 évet.Szerintem akkor már megengedi mindkettőt.De szerintem egy csajon nagyon szexy a köldökpiercing vagy ha több van a fülében.

Szia!

2013. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mindkét fülembe van 3-3lyuk és a köldökömbe is van piercing..a ball fülembe meg 10. lesz egy helix piercing is :)
2013. júl. 2. 21:56
 4/28 anonim ***** válasza:
én is inkább az ilyen diszkrétebb fülporcpcket támogatom, ha már mindenáron lyuggatni akarod magad.. vagy köldök... még az is sűrűn begyulladhat, hát még nyelvben:S meg sokkal macerásabb nyelvben:S és mint pasi mondom, nem túl vonzó:S
2013. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát én a fülembe nem szeretnék többet..szerintem ennyi elég és ennél több lyuk nem kell a fülembe mert ez így szép ! :) Hát igen..a köldök eléggé macerás..februárba szúrattam és egy két hónapig tökszép volt és most meg be van gyulladva azt kenegethetem..pedig annyira szép és úgy szeretem ! :)
2013. júl. 2. 22:05
 6/28 anonim ***** válasza:

amikor a füleset írtam, akkor még nem írtad, hogy az már televan:D nem is kell oda több

na, ugyanazt a gyulladást, ami a köldöködnél van, képzeld el a szádba... azért nem túl kellemes vele enni...

meg mondom: fiúk egy jó részét taszítja, mert elképzelik, hogy smárolásnál ottvan, esetleg szopásnál is ott kellemetlenkedik...

2013. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát ball és jobb fülcimpámba van 3-3lyuk és 10. még szúratom a ball fülembe a helixet és úgy tökéletes is lesz :) De ezt már írtam :) Hát azt tudom hogy nagyon bedagad meg alig lehet vele enni meg beszélni az elején !:S Szerintem a barátom nem nagyon díjazná ha nem kapná meg a napi adagját..ha érted mire gondolok ! :) :D
2013. júl. 2. 22:12
 8/28 anonim ***** válasza:

talán egy picivel többet tudtunk meg a kelleténél:D


szebb nem leszel tőle, zavaró... mi kell még, hogy lemondj róla?:D

2013. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Hát lehetséges ! :)

Nem tudom,mondjatok még..hátrányait meg ilyeneket ! :)

2013. júl. 3. 08:56
 10/28 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm egyszer berúgott, és másnap úgy ébredt, hogy egy pc volt a mellbimbójában:D (fiú)

mondta, hogy ha már itt van, akkor nem szedeti ki... rá egy hónapra egy koncerten a pogóban kiszakadt...


oké, én fiú vagyok, úgyhogy az evési szokásaim valószínűleg intenzívebb, de egy fémizével a számban tuti, hogy nem lehet egy jóízűt habzsolni.. ha be van gyulladva, akkor meg aztán tuti nagy élmény.. ehetsz levest, mert a nyelv mozgása miatt fájna egy szilárd kaja mozgatása, de a leves is csípni fogja ha begyullad...


nem tudsz kényelmesen boritékot nyalni:D (talán a pasid nagyobb érv volt...:D)

2013. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!