Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felek az uj sulitol, mit tegyek?

Felek az uj sulitol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szoval most megyek kozepiskolaba es senkit nem ismerek meg az uj osztalyombol. szeptemberben azt sem tudom h az elso nap melyik helyre uljek majd a teremben , azt sem h kikkel lenne erdemes baratkozni,haverkodni!?segitsetek h ti hogy eltetek meg a legelso nappotokat a kozepsuliban.!?

2013. aug. 11. 23:47
 1/3 anonim válasza:
Fuu én is úgy mentem, hogy nem ismertem senkit. Eléggé féltem, főleg mivel nem voltam valami extrovertált típus. Próbáltam beszélgetni emberekkel még a nyáron, de abból nem lett semmi. Tehát első nap bementem és leültem hátra. Így hát a padtársam egy egész nyomi gyerek lett, de ki lehetett bírni. Beszélgettem emberekkel, mert akkor még mindenki nagyon kedves és nyitott volt... Futottam pár kört, mire megtaláltam a jelenlegi barátaimat, szóval ne gondold, hogy akikkel első pár héten a legtöbbet beszélgetsz azok már öribarik. Sokat fog változni mindenki. Én pölö már nem is beszélek az első "barátaimmal" így jó 3 év után. Szinte minden osztályban megvan a három alap csoport. A "nyomik" a "menő" fiúk és leányok meg az arany közép út. Bár szerintem ez hülyeség, mert mindenki árnyaltabb annál, minthogy belepasszírozza magát egy ilyen kis korlátolt skatulyába. Amúgy meg törekedj arra, hogy megmutasd, hogy te vagy az XY, légy kedves és nyitott, meg add önmagad blablabla... Nem kell túlstresszelni ezt az egészet, mert úgy még sohasem volt, hogy sehogy sem lett volna. Majd megoldódik minden. Meg biztosan lesznek barátaid, ha hagyod. : )
2013. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia hány éves vagy?:)


Szerintem nem lesz gond. Fontos,hogy mosolyogj sokat, és ne pedig "flegma" "morci" fejet vágj.

De idővel biztos szerzel barátokat majd.. :) Új emberek, új környezet. Én örülök ennek a változásnak!:)

2013. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat.!:) egyepkent 15eves:) leszek szeptemberben
2013. aug. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!