Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemsokára gimis leszek....

Nemsokára gimis leszek. Igazából a sulitól nem, de a társadalmi élettől kifejezetten félek. Tanács?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, hogy sikerül-e majd beilleszkedni, nem-e utálnak ki vagy akármi. Általános suliban sokan voltak irigyek rám pedig különösebb ok nem volt rá. Tudtok tippet/tanácsot adni mit csináljak az első napon stb.?
2012. aug. 16. 14:56
 1/5 anonim válasza:
legyél nyitott mindenkivel , nyilván mész 9. be ott sem ismeri mindenki egymást azt javaslom keress egy szimpi embert v. társaságot és beszélgess velük csapódj hozzájuk.. sok sikert !
2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, nyitott és érdeklődő. Az emberek sokkal jobban szeretnek magukról beszélni, mint mást hallgatni. Ne feltűnősködj (felesleges).
2012. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A.Romanov ***** válasza:

Első gimis évemben én tipikus antiszociális gyerek voltam. Nem voltak barátaim. Mire végeztem az egész évfolyam a barátom volt, nagyon sokukkal ma is tartom a kapcsolatot.

Ez alkat kérdése, ha visszahúzódó vagy nehéz lesz, de nem szabad feladni. :)

2012. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én visszahúzódó ember voltam a középiskolában, sőt pont olyan kinézetű, akit az osztálytársai általában szívatni szoktak.

De önmagamat adtam, mindenkivel normális hangnemet ütöttem meg. Kicsit nehezen sikerült beilleszkednem de jómagam is akárcsak A.Romanov lényegében az egész osztályommal barátságba kerültem.

Szóval a tanácsom, hogy add önmagadat, és előbb utóbb megkedvelnek a többiek. A padtársaddal biztos összebarátkozol már az első néhány napban, a többi ismeretség pedig jön magától.

2012. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz verébtábor mindenképpen menj el, nagyon sok barátot szerezhetsz.
2012. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!