Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek az új sulitól...

Nagyon félek az új sulitól :// Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Idén -ha minden jól megy- elvégzem az általánost. Kinéztem magamnak egy jó sulit, de nagyon parázok, mert teljesen egyedül (egy szál ismerős nélkül) lennék az osztàlyban. Elég nehezen megy a beilleszkedès, mert a velem egykorú lányok eléggé szemetek tudnak lenni azzal aki nem szimpi nekik. A srácok még csak-csak elviselnének... Most is alig beszélek és félek, hogy képes lennék a teljes idő alatt némán bámulni. Hogyan változtassak? Hogyan küzdjem le? Help me

2012. nov. 23. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom lesz gólyatábor. Akkor majd lesz rá lehetőséged beilleszkedni. Én nost vagyok 9.-es. Sokat számít, hogy a Gólyatáborban részt vegyél a közösségi programokon, és ha van valamilyen ismerkedési lehetőség, akkor azt ne utasítsd vissza.

Pl. Én Ping-pongozás közben ismertem meg az osztálytársaim nagy részét.

De igazából az is nagyon számít, hogy milyen lesz az osztályfőnököd.

2012. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abban az iskolában lesznek még hasonló helyzetű gyerekek , és fontos hogy menny oda jó korán , de ne elsőnek és akkor biztos valakivel összeismerkedsz ,de légy közvetlen és laza , szóval ha valakivel beszélgetsz ne úgy beszélj mind egy diplomata , és ne csak ilyen kérdéseket tegyél fel hogy melyik iskolából jött , hol lakik stb . És fontos hogy olyat kapj aki aki nem 5 másik gyerekkel beszélget , mert oda nyílván nem fogsz könnyen bejutni , hanem valaki olyat akin látod hogy magányos mind te . És ha valakivel már összeismerkedsz akkor gondolom nyilván nem félsz már . De nagyon fontos hogy ha lehet hogy olyannal találkozz aki nem ismer hozzád hasonlóan senkit , vagy csak 1 valakit mert oda könnyen bevesznek , és ha valakit meglátsz megkérded hogy ismer é valakit és ha igen még kérdezel ezt azt és tovább állsz . De az még gondolom nagyon messze van .
2012. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én 10.es lettem ésmég mindig k*rva egyedül vagyok, nincsenek az osztályból barátaim. Szomorú is vagyok, de ez van...

Egyébként menyj oda hozzájuk és ismerkedj velük, mosogly stb..:)

Én nem mertem odamenni senkihez,és most ott tartok hogy senki se kedvel az osztályból meg lenéznek...:(

2012. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!