Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én csalódtam ebben a...

Csak én csalódtam ebben a nyárban?

Figyelt kérdés
Az eleje úgy ment ahogy elképzeltem.Bulik,új arcok,esti séták,minden napra programok..És most így a végefelé mintha ingerszegény kezdene lenni.Kétnaponta vannak már csak programjaim,és néha úgy érzem belehalok abba,hogy látom mások képeit,hogy itt meg ott vannak,és húdejól érzik magukat.A körülöttem lévők mind lusták,vagy van családi/egyéb program ami miatt nem jönnek ki,erőltetni meg nem fogom..Próbálok itthonról kimozdulni,és programot csinálni magamnak,de egy nap azért hosszú,hogy lefoglaljam magam végig.

2013. aug. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Értelmes dolgokkal nem tudod elfoglalni magadat? Segíteni otthon, könyvet olvasni, komoly zenét hallgatni stb?

A minden napos program fárasztó és értelmetlen időtöltés.

2013. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is.. azt hittem hogy minden nap buli lesz meg egesz nap porges .. na hat a nyaram ugy alakul hogy minden masodik nap belulunk kavezni a baratnommel vagy elmegyunk az egyikunkhoz filmezni. ez volt az eddigi legunalmasabb nyaram.:(
2013. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Hjaj de hosszú volt. De még csak most fog jönni a szülinapom héjajuhéé. Várom:) Majd elmegyek előző nap a könyvtárba és addig keresek amíg nem találok 20 olyan könyvet ami érdekel. Te is csinálj valami újat. Mondjuk csinálj egy kis citromtortát. Vagy menj el egy olyan helyre ahol még nem voltál. Esetleg bizarr turmixokat készíts amivel megkínálhatod a lusta barátaidat:)
2013. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,úgy írtad le ezeket mintha tisztában lennél azzal,hogy én miket csinálok.Nekem alap dolog,hogy itthon minden nap segítek,ezért nem említettem.Tudod,mint a levegővétel,nos azt sem írtam le :) Mellesleg olvasok is,a komoly zenét pedig meghagyom másoknak,mondjuk neked.

Második,akkor veled hasonló cipőben járok.

Harmadik,előre is boldog születésnapot és jó bulizást ;) A felfedezés jó ötlet,na majd hamarosan beiktatok egy kis feltérképezést.A bizarr turmixos dolgon már túl vagyok,nem sok sikerrel :D Köszönöm a hasznosítható ötleteket :)

2013. aug. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!