Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párromal lassan 4 hónapja...

Párromal lassan 4 hónapja külön kell legyünk, munkahelyi okokból de ez idő alatt nagyon sokat csalódtam benne! Nem tom h meg e tudok még benne bízni! Szeretem nagyon! De sokszor nézztem el neki dolgokat és nem értékelte! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van még esély arra hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat?

2013. márc. 12. 04:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A szeretet mindennél fontosabb, valószínűleg (ha szereted) rendbehozható a kapcsolat, de a csalódások okát is figyelembe kell venni!
2013. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen én nagyon szeretem!de úgy érzem sokszor hogy hazudik nekem ezz a bizalmatlanságbol fakadhat!és nem tudom el dönteni hogy én kattantam meg ezz idő alatt még nem voltunk együtt vagy komolyan hazudik!
2013. márc. 13. 02:48
 3/4 anonim válasza:
pontosan szóról szóra ugyanez a problémám nekem is. ha gondolod írj privit és kidumálhatjuk :)
2013. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző párkapcsolatomban pontosan ugyanezt éltem át! És utána rá kellett döbbennem, hogy valóban vannak a Nőknek különleges megérzései és arra kellett volna hallgatnom...Nekem is csak megérzésem volt azzal kapcsolatban, hogy hazudik nekem, de én is tudtam, hogy hazudik csak mégis magamat csaptam be, hogy mégsem így van....Aztán mikor lebukott, kiderült, h már kb. egy fél éve megcsal!!! És okosan csinálta, amire még most sem tudok rájönni hogyan, mert minden lépését figyeltem!!!! :( És utána belebetegedtem!

Úgyhogy inkább most lépj, még késő lesz!!!

2013. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!