Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Behívtak "állásinterjúra" a...

Garry93 kérdése:

Behívtak "állásinterjúra" a LIDL-höz árufeltöltő és pénztáros munkakörbe. Ez az első állásinterjúm, úgyhogy kicsit izgulok és lenne is egy pár kérdésem: Milyen öltözékben menjek? (Folyt. Alul)

Figyelt kérdés

Mennyi az esélye, hogy egyből beraknak pénztárosnak?


Vagy kell valami pénztáros vizsga hozzá?


Lesznek riválisok?



2013. aug. 13. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
ha bolti eladó végzettséged van minden bizonnyal beraknak péntárgéphez is..Ha nincs ilyen végzettséged akkor meg valoszinü fel se vesznek
2013. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pénztárosi vizsga, én Metro-ban voltam anno, érettségivel és egy pénzügyi-számviteli ügyintézőivel simán felvettek, csak a pénztárban dolgoztam, nem ördöngösség, inkább a "kedves" vásárlókkal kell megbirkózni, mindig akad 1-2 különc vagy kötözködő.
2013. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beadtam a jelentkezésemet a Lidl-be, remélem behívnak interjúra. Milyen volt, miket kérdeztek?
2013. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pénztáros vizsga. Lesz 10 nap oktatás, minden területet meg kell tanulnod, a kasszát is, amihez hozzátartozik kb 150-200 kód amit be kell vágni. Ezután tudsz majd kasszázni. De ha van más lehetőséged, ne gyere ide dolgozni. A fizetés csak 1 év után lesz br 122.000 ft, addig csak 102.000. A túlórát nem fizetik ki rendesen, inkább kiadják szabadnapba. A meló nagyon kemény fizikai munka. Egész nap pakolsz, emelsz, megállás nélkül. Heti 6 napra simán behívnak, és 2 szabadnapot egyben nem nagyon fogsz kapni. Pláne ha a János utcába jössz.


Én is most akarok felmondani.

2013. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még egy biztos rossz munkahely is jobb a semminél, közben meg lehet keresgélni. Van előrejutási lehetőség, vagy akit kasszázni vesznek fel ott is ragad? Neked sikerült másik munkahelyet találni?
2013. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!