Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy híres filmrendező legyek Amerikában. Van nekem ezt esélyem megvalósítani? Nekem vidéki kiscsajnak aki imád olvasni, imád filmezni, az édesanyja támogatja, és csak egy barátnője van??? Nem hangzik idiótán, hogy:

"Mit szeretnél csinálni érettségi után? Kimenni Amerikába, elvégezni egy egyetemet és filmeket akarok rendezni mert úgy érzem ez az igazi nekem való szakma." ?



2013. aug. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi sincs kizárva.
2013. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár valóra is válhat az álmod. Előtted az Élet. Angolt nyomjad ezerrel. Utána érettségi, majd irány Ameróka. Ha még vmi ismerősöd is van kint, akkor könnyebben átvészelheted a kezdeti nehézségeket. Némi zseton sem árt. :)
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják az ember a saját életének kovácsa..

Így nincs olyan hogy lehetetlen..

Tanuld az angol nyelvet, legyél kitűnő tanuló, anyukád gyűjtsön össze bőven pénzt mert az amerikai egyetemek nagyon drágák (bár lehet hogy ezt ti simán zsebből fizetitek.) és kint is tanulj sokat hogy rendező lehess..


Csak egy szerény megjegyzés:

Egy jó barátom Hollywoodban él, és a filmiparban dolgozik. (ő nem rendező, csak egyszerű technikus akik a világítással foglalkoznak)

Volt alkalmam nála vendégeskedni pár hónapig, így a saját szememmel láttam hogy Hollywoodban mennyi álmodozó ember várja a nagy kiugrást..

Volt hogy kilométeres sorok álltak olyan emberekből akik színészek, énekesek, táncosok, rendezők, operatőrök szerettek volna lenni. Hihetetlen tömeg volt, és nekem az különösen tetszett, hogy amíg várakoztak szinte egész nap az utcán önmaguknak, más várakozóknak játszottak, énekeltek.. Kérdeztem a barátomat hogy van olyan akinek így lett valami módon sikere?? A válasz.. 1 millióból 1-nek..A többiek ismeretség útján bizonyíthatnak.


Szóval kedves kérdező. Semmi sem lehetetlen, de keményen bizonyítanod kell ha nincs ismeretséged..

én sok sikert kívánok, és remélem egyszer X év múlva elmondhatjuk hogy

"JÉÉÉÉÉ ez a rendező magyar!!!"

2013. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!